Skocz do zawartości

Cr-1 Przez Dcf W Irl


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem Amerykaninem Polskiego pochodzenia (Matka Polka, Ojciec Amerykanin) i posiadam dwa paszporty. W 2010 przyjechalem do Polski i od tamtego czasu mieszkalem w Polsce, chwile w UK a teraz od 10 miesiecy w Irlandii i tu mieszkam ze swoja narzeczona Polka. Chcemy sie pobrac i razem wrocic do USA, ale nie wiem jak moj residency w Irlandii udowodnic w Ambasadzie. Problem jest taki ze na paszporcie Polskim, mam Polskie imie a w drugim zupelnie inne (Amerykanskie). Urodzilem sie w Polsce ale moje imie w USA legalnie zmienilem majac 18 lat. Tak wiec jako obywatel EU wjechalem do Irlandii jako Polak a bede wystepowalz I-130 jako Amerykanin (inne pierwsze imie). Czy z tego tytulu moze byc problem? Inne imiona ale ja to ja.

Z gory dziekuje za wszelkie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Nie wiem czy sie kwalifikuje, ale najbardziej to mnie zastanawia sprawa z moim imieniem.

Z imieniem nie bedzie problemu. To normalne, ze wielu obcokrajowcow zmienia imie w Stanach. Potem trzeba tylko pomyslec przy wypelnianiu dokumentow, ale jesli pytasz czy imie bedzie przeszkoda to odpowiedz brzmi: nie.

Nie wiem o co chodzi.

O to, ze juz masz zalozone jedno konto na tym Forum. Teraz zmieniles nick i piszesz podobna historie do poprzedniej... admini maja dostep do tego skad piszesz i stad wiedza, ze nalozyly sie dwa nicki z nieco inna historia, ale bardzo podobna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...