Skocz do zawartości

High School W Usa , Matura ?


Rekomendowane odpowiedzi

ja mam dla Ciebie informacje i to same z urzedowych stron

jesli to wyjdzie to nic nie zrobisz w Kanadzie..

wjezdzajac na teren Kanady jako turysta, nauka,praca..pobyt staly

www.cic.gc.ca/english/information/inadmissibility/who.asp

i teraz za zapoznaj z tym sie dobrze :)

dzieki, przeczytalem to i tak dalej nie wiem czy to wyjdzie czy nie ... chyba bede musial podjac sam ryzyko i zobaczyc co z tego wyjdzie bo nikt mi nie potrafi powiedziec w jaki sposob ambasady us/canady sprawdzaja imigrantow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Oto jeden przyklad "w jaki sposob" -- tu chodzi o Anglie.

"United States authorities are able to seek details of any criminal convictions held on

the Police National Computer on an individual request basis through Interpol channels"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto jeden przyklad "w jaki sposob" -- tu chodzi o Anglie.

"United States authorities are able to seek details of any criminal convictions held on

the Police National Computer on an individual request basis through Interpol channels"

dzieki za konkreta odpowiedz !!!

jest napisane "on a individual request basis" miejmy nadzieje ze to rzadko stosowany srodek !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zobaczymy jak to bedzie, wydaje mi sie ze ochrona o moich danych pozwala mi na to zebym im nie powiedzial ze bylem karany gdzies a nawet ze tam przebywalem powyzej 6 miesiecy.. a co do FBI to zgadzam sie ze maja sposoby ale to jedynie jakbym byl jakos powiazany do terroryzmu albo jakiegos morderstwa czy cos tego kalibru...jesli mi nie wyjdzie ze szkola w usa to pojade do toronto tam juz nie trudno spotkac jakas amerykanke z detroit albo buffalo ktora szuka polaka na meza, he he :)

Ty tak na poważnie z ta ochroną danych osobowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...