Skocz do zawartości

Gc - Procedura Na Granicy Usa


mr_ch

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ostatnio (czerwiec) w Amsterdamie czarnoskora obywatelka USA przepytywala mnie na gate. Na pytanie jak dlugo bylem w Polsce na urlopie odpowiedzialem zgodnie z prawda ze bardzo dlugo, ponad trzy tygodnie, zasmiala sie. Potem zajarzylem ze jej chodzilo o wylowienie takich posiadaczy GC, ktorzy wiecej czasu spedzaja wswoim kraju niz w USA. Potem zaczela mnie wypytywac gdzie pracuje I co robie, zgodnie z prawda odpowiedzialem ze mam na co dzien do czynienia z feromonami. Wyksztalcona I pracowita zapewne, obywatelka USA otworzyla szeroko oczy I zaniemowila. Na moje pytanie czy wie co to sa feromony odpowiedziala zdaniem, ktore uwiebiam w ich ustach: "I have no idea....".

Juz jej glupio bylo pytac dalej o rzeczy o ktorych nie ma bldego pojecia, wziela moj passport, GC, podeszla do tego smutasa co stoi z boku z rekami w kieszeniach albo skrzyzowanymi na piersi zdala mu relacje, ten laskawie skinal glowa I juz moglem zajac miejsce w A330.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...