Skocz do zawartości

Życie W Poszczególnych Stanach


hanysOPP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Oj my tez sie naczytalismy/nasluchalismy duzo dobrego i dlatego my, oraz wraz z nami 158 osob dziennie przeprowadza sie do Austin!:P

To juz jest taki trend zeby narzekac na przyjezdnych, bo psuja traffic a koszty kupna domu czy nawet wynajmu leca w gore jak szalone.

http://republicofaustin.com/2014/01/15/new-infographic-shows-why-austin-sucks-tells-folks-not-to-move-here/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hey, jako malzenstwo z dziecmi nie radzilabym szukac niczego w centrum atl ani poludnie/zachod. Powiem to bez ogrodek- jest niebezpiecznie. Ja mieszkam ok 20-25 min od Atlanty i taka odleglosc mi najbardziej odpowiada. w GA bez samochodu nie da rady. NIestety. Jesli chcesz cos wiedziec wiecej pisz smialo na priv. Pozdrawiam.

Bardzo cieszę się, że pojawił się tu temat Atlanty.

My na sam koniec czerwca planujemy tam jechać razem z Żonką, potem ona wraca do PL po dzieciaki (sztuk 2).

Czy możecie nam doradzić w jakiej okolicy dobrze jest zamieszkać, aby nasze dzieci które od września maja iść tam do szkoły,

nie przeżyły szoku w postaci braku innych kolegów/koleżanek aniżeli afroamerykanie?

Nie mam nic przeciwko ale zależy mi też na większej różnorodności, a nie żebyśmy my się wyróżniali :)

Najbardziej odpowiadałby nam okolica północ, płn/zachód, płn/wschód lub najdalej wschód Atlanty.

Z drugiej strony nie chcemy też od razu wynieść się gdzieś strasznie daleko od Centrum i cywilizacji, ponieważ w początkowym

okresie może być ciężko z własnym środkiem transportu. Apropos tego tematu: jak wygląda kwestia poruszania się komunikacją

na terenie całej Atlanty (koszty, częśtotliwość, połaczenia)?

Dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia, Ga da sie lubic :)

no właśnie, w samym centrum Atlanty nie będziemy mieszkać jest to Kennesaw 5-10 min od uniwersytetu , narzeczony mieszka na osiedlu strzeżonym, darmowy basen oraz siłownia koszt mieszkania 150m2 - 1200$ na msc plus opłaty. Z tego co również wiem - mega gorąco , trzeba będzie się przyzwyczaić po takim klimacie jak w Polsce - ale to chyba będzie akurat do zrobienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

hejka :) tak czytam sobie czasami forum i latam po tematach a ze ten mi sie spodobal wiec doczepie sie jak kleszcz do dupy :P (tak mowia czasami u mnie w pracy :P) chial bym sie dowiedziec to i owo o stanach a nie chce mi sie zakladac nowego tematu o tym samym bla bla bla bla :P , widze ze znacie sie i macie do powiedzienia to i owo :D wiec chcial bym sie zapytac czy jest sporo pracy moze jako stucco plaster po naszemuy sztukator gipsowy :D ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To i owo o Stanach" - ale co konkretnie, no bo to mozna by mowic, mowic i rozprawki pisac :P

Jesli chodzi o prace, to pewnie by sie znalazla - ale raczej zawod na wize pracownicza sie nie kwalifikuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co kwalifikuje sie na wize bd wiedzial co klamac :P, "to i owo " jak to jest z wizami daja cos one czy nie i czy np jako taki szarak mial bym sobie poradziec od czego zaczac ;) ?

Kłamać to sobie i możesz ale nikt nie będzie z Tobą chciał gadac. O wizę pracownicza występuje pracodawca. Najpierw musisz go znaleźć. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...