Skocz do zawartości

Wesolych Swiat


Gość Violonczela

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Violonczela

.spelnienia marzen, by marzenia staly sie rzeczywistoscia..Cudownych przezyc podczas Swiat i nie tylko....Dla wszystkich i dla siebie zycze.. A moze ktos ma jakies marzenie..? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesolych Swiat Bozego Narodzenia. Dzis mielismy firmowe Christmas Party. Objadlem sje sushi I sashimi, opilem sake, poluczilem czek na $1000 na swieta a jeszcze wieczorem czeka mnie proba choru, jutro dajemy kon ert polskich koled w Grotto w Portland. Ciezki dzien.

I to sie nazywa porzadna firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesolych Swiat Bozego Narodzenia. Dzis mielismy firmowe Christmas Party. Objadlem sje sushi I sashimi, opilem sake, poluczilem czek na $1000 na swieta a jeszcze wieczorem czeka mnie proba choru, jutro dajemy kon ert polskich koled w Grotto w Portland. Ciezki dzien.

to w jakims takim azjatyckim klimacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też Wam życze Wesołych !

Tutaj daje link w prezencie...zwiazany ze mocno świętami oraz z Usa [podpisane jest, ze sytuacja stała się w Ohio]

https://www.youtube.com/watch?v=gDoUKQdFXN0#t=70

wlasnie dzisiaj widzialam to u Niekrytego. Ktos jeszcze widzi ''buzie w tym tęczu?'' czy tylko ja mam przejechane, bo nie widze? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...