Skocz do zawartości

Co Porabiacie Na Christmas


euro2012

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

My też wolimy lapstera, szrympsy i inne sifudy, ale tradycja tradycją. :rolleyes:

But karp mi przez throata nie przejdzie, husband też próbował i shejtował więc zdesajdowaliśmy, że będzie salmon. Nie dla nas ten komunistyczny bottom feeder.

A ten wierszyk trzeba posłać dalej :D Dobrze, ze niczego nie piłam czytając go :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nam się w du**ch od tej Ameryki poprzewracało i nie da się go do sushi włożyć. ;-)

Otóż to :D

A tak serio, to ja nigdy karpia nie chciałam jeść. Mama mnie zachęcala do próbowania i co Wigilię próbowałam mikroskopijną ilość i nigdy mi nie smakował.

Nie ma to jak włożyć pieknego różowego łososia nasmarowanego musztardą, posypanego pieprzem cytrynowym i obłożonego plasterkami pomarańczy do piekarnika. Delicje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak włożyć pieknego różowego łososia nasmarowanego musztardą, posypanego pieprzem cytrynowym i obłożonego plasterkami pomarańczy do piekarnika. Delicje :D

Zastępowanie karpia niepolskimi rybami to, obok aborcji, homoseksualizmu i gender, promowanie cywilizacji śmierci. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...