Skocz do zawartości

Co Porabiacie Na Christmas


euro2012

Rekomendowane odpowiedzi

Mam podobnie, poki musze siedziec w kuchni to zrobie kilka rzeczy naraz, polowe zamroze i mam na caly tydzien wiec moge lezec do gory brzuchem, jesc, czytac ksiazki i ogladac filmy. Troche kalorii spale po swietach jak bede biegac po wyprzedazach ;)

Mam podobne plany. Chce zapolowac na wypasionego laptopa za przyzwoita cene. Albo sale albo cos ze zsroconych prezentow. Moj poprzedni lapek odmowil wspolpracy I odszedl byl bezpowrotnie do krzemowej doliny kilkanascie dni temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mam podobne plany. Chce zapolowac na wypasionego laptopa za przyzwoita cene. Albo sale albo cos ze zsroconych prezentow. Moj poprzedni lapek odmowil wspolpracy I odszedl byl bezpowrotnie do krzemowej doliny kilkanascie dni temu...

Ja juz w tym roku nowego lampa kupilam, gdyz moj poprzedni takze odmowil wspolpracy. Martwilam sie ze nie odzyskam zdjec, ale na szczescie sie udalo, teraz fotki sa nie tylko na nowym lapku, ale tez na oddzielnym dysku, ktory przeznaczony jest do moich zdjec. :D

Na wyprzedazach chce zapolowac na ozdoby swiateczne, beda na przyszly rok, a tuz obok mojego osiedla jest sklep ktory na swieta ma wyprzedaze 70% off. Mam w planach tez poduszki, narzuty na lozko z reniferami oraz troche zimowego odzienia - jakies bluzy i moze UGG jak beda po atrakcyjnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz w tym roku nowego lampa kupilam, gdyz moj poprzedni takze odmowil wspolpracy. Martwilam sie ze nie odzyskam zdjec, ale na szczescie sie udalo, teraz fotki sa nie tylko na nowym lapku, ale tez na oddzielnym dysku, ktory przeznaczony jest do moich zdjec. :D

Na wyprzedazach chce zapolowac na ozdoby swiateczne, beda na przyszly rok, a tuz obok mojego osiedla jest sklep ktory na swieta ma wyprzedaze 70% off. Mam w planach tez poduszki, narzuty na lozko z reniferami oraz troche zimowego odzienia - jakies bluzy i moze UGG jak beda po atrakcyjnej cenie.

Moja zona tez kupuje ozdoby wigilijne zaraz po Bkzym Narodzeniu. To I szmaciane zakupy to jej departament. Moj to technika.

A tym leniem co robi na zapas nie przejmuj sie. Wszystkie Blizniaki tak maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja zona tez kupuje ozdoby wigilijne zaraz po Bkzym Narodzeniu. To I szmaciane zakupy to jej departament. Moj to technika.

A tym leniem co robi na zapas nie przejmuj sie. Wszystkie Blizniaki tak maja.

No to podobnie do nas - ja szmatki, ozdoby, moj mąż - technika ;)

Koziorożec z tej strony. ;), mój mąż spod tego samego znaku. Różnice między nami jak pomiędzy ogniem a wodą. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swieta swieta i po swietach.

Na przyszly rok zastanawiam sie czy niez robic chrismtas eve w azjatyckim stylu. Wystric stol po japonsku. Duzo ryb, duzo sushi, przypraw,dim sum itp....

ale zamiast normalnego stołu uzyjecie jakiegos niskiego stolika na kawe? Byloby mi troche niewygodnie tak siedziec, no ale jak po japonsku to juz pelną parą, prawda? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne plany. Chce zapolowac na wypasionego laptopa za przyzwoita cene. Moj poprzedni lapek odmowil wspolpracy I odszedl byl bezpowrotnie do krzemowej doliny kilkanascie dni temu...

Mój jeszcze dycha, ale dwa tygodnie temu odebrałam go z drugiej naprawy w tym roku, więc obawiam się, że to była jego ostatnia reanimacja...

Poradzili mi, żebym z kupnem wstrzymała się właśnie na po Świętach lub w styczniu, bo będzie taniej.

Nawet mam już dwa upatrzone, tylko iść, pomacać i wybrać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zamiast normalnego stołu uzyjecie jakiegos niskiego stolika na kawe? Byloby mi troche niewygodnie tak siedziec, no ale jak po japonsku to juz pelną parą, prawda? :)

wielki stol jakis, zeby to pomiescic...

zdaje sobie sprawe tez z tego, ze to wszystko nie bedzie tanie...przygotowanie tego...moze kupno juz gotowego...

warto sprobowac :)

Mam podobne plany. Chce zapolowac na wypasionego laptopa za przyzwoita cene. Albo sale albo cos ze zsroconych prezentow. Moj poprzedni lapek odmowil wspolpracy I odszedl byl bezpowrotnie do krzemowej doliny kilkanascie dni temu...

Mój jeszcze dycha, ale dwa tygodnie temu odebrałam go z drugiej naprawy w tym roku, więc obawiam się, że to była jego ostatnia reanimacja...

Poradzili mi, żebym z kupnem wstrzymała się właśnie na po Świętach lub w styczniu, bo będzie taniej.

Nawet mam już dwa upatrzone, tylko iść, pomacać i wybrać :D

ja szczescia do laptopow nie mam. wiecznie problemy z dyskiem.

kazda wazniejsza rzecz: film, zdjecia, inne pliki - natychmiast kopije na dysk zewnetrzny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...