Skocz do zawartości

Co Porabiacie Na Christmas


euro2012

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Zastępowanie karpia niepolskimi rybami to, obok aborcji, homoseksualizmu i gender, promowanie cywilizacji śmierci. :>

zła kobieta ze mnie ;) wolę jeśc łososia ze smakiem niż wyrzucić karpia do śmieci :) Pewnie za to, ze nie robie 12 tradycyjnych potraw, tylko zaledwie 3, bo wiecej nie jestesmy w stanie sami z mezem przejesc to tez powinnam byc na stosie spalona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich próbujących sił w "ponglish" - (tfu, dla mnie to słówko to też nowotwór językowy) znalazłam w internecie słowniczek:

http://przewodnikpolonijny.com/slownik

@andypole - wierszyk bezbłędny - mógł powstać na Jackowie

@paradoxx - nie porządking man, KLINING :rolleyes:

Co do komunistycznych/proletarianckich karpi - Babcia była tego samego zdania. U niej na stole wigilijnym pojawiał się wyłącznie faszerowany szczupak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubie ryby wszelkie ale na karpia nie dalem sie namowic ani mojej Mamie, ktora pozerala go w kilkunastu wersjach w ilosciach delikatnie mowiac nieprzyzwoitych ani mojej Zonie, ktora rowniez go uwielbia.

No nie smakuje mi qrde I juz...

ja kocham wszystkie ryby ! ryba jest dla mnie niezbedna w moim odzywaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie byla 11.40am

To nie zapal, ja len jestem. Narobie teraz, mam wolne do konca roku wiec bede leniuchowal.

Mam podobnie, poki musze siedziec w kuchni to zrobie kilka rzeczy naraz, polowe zamroze i mam na caly tydzien wiec moge lezec do gory brzuchem, jesc, czytac ksiazki i ogladac filmy. Troche kalorii spale po swietach jak bede biegac po wyprzedazach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...