Jump to content

Oregon High Desert


Sara

Recommended Posts

Zgadzam sie :) na początku chciałam przenieść sie do californi (long beach albo irvine) ale tobecnie ciąż bardziej zastanawiam sie nas Seattle. I hipoteka tam będzie z polowe tańsza.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Sorki, że po tak długim czasie odkopuję temat, ale foty z pierwszego posta są wręcz NIEREALNIE piękne. Szczególnie zamglone widoki ze zdjęcia nr 2. Ukłony dla fotografa!

Oregon chyba podskoczy wysoko na mojej liście podróżniczych marzeń, skoro poza piękną linią brzegową czają się tam takie atrakcje wizualne.

Link to comment
Share on other sites

To ja na zachętę do podróży też dorzucę zdjęcia z Oregonu, zrobione w maju na szybko, w miejscu odkrytym przez przypadek w drodze do wodospadów ;) Ok. pół godziny od Portland. Miejsce to Vista House, 40700 Historic Columbia River Hwy, Corbett, OR 97019


Vista House, Corbett, OR 1Vista House, Corbett, OR 1
Link to comment
Share on other sites

Columbia River dzisiaj jest przed nami, wiec juz widze co mnie czeka:) za chwile wyruszamy z Boise i I-84, na 3 dni, do Portland. Spelniamy nasze tegoroczne miesieczne wakacje, ktore nazwalismy 'Ocean-to-ocean 2016', z punktem docelowym w Seattle.

Link to comment
Share on other sites

Ivortm, takie odkrycia cieszą najbardziej. Imponująco się prezentuje ten przełom rzeczny. Na żywo musiał zrobić jeszcze większe wrażenie.

marvin - to widoki macie zapewnione. Udanych wakacji! Też możecie pomyśleć o relacji na forum - stalkerów tu chyba nie brakuje B)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...