Skocz do zawartości

Oregon High Desert


Sara

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...

Sorki, że po tak długim czasie odkopuję temat, ale foty z pierwszego posta są wręcz NIEREALNIE piękne. Szczególnie zamglone widoki ze zdjęcia nr 2. Ukłony dla fotografa!

Oregon chyba podskoczy wysoko na mojej liście podróżniczych marzeń, skoro poza piękną linią brzegową czają się tam takie atrakcje wizualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja na zachętę do podróży też dorzucę zdjęcia z Oregonu, zrobione w maju na szybko, w miejscu odkrytym przez przypadek w drodze do wodospadów ;) Ok. pół godziny od Portland. Miejsce to Vista House, 40700 Historic Columbia River Hwy, Corbett, OR 97019


Vista House, Corbett, OR 1



Vista House, Corbett, OR 1




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Columbia River dzisiaj jest przed nami, wiec juz widze co mnie czeka:) za chwile wyruszamy z Boise i I-84, na 3 dni, do Portland. Spelniamy nasze tegoroczne miesieczne wakacje, ktore nazwalismy 'Ocean-to-ocean 2016', z punktem docelowym w Seattle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivortm, takie odkrycia cieszą najbardziej. Imponująco się prezentuje ten przełom rzeczny. Na żywo musiał zrobić jeszcze większe wrażenie.

marvin - to widoki macie zapewnione. Udanych wakacji! Też możecie pomyśleć o relacji na forum - stalkerów tu chyba nie brakuje B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...