Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Chiałabym wyjechac do usa ale wiadomo najpierw musze dostac wize. Nigdy jeszcze sie o nia nie ubiegałam i nie wiem jak to jest czy naprawde jest tak trudno ja zdobyc? Chce stanac po wize turystyczna. Moje pytanie do was brzmi czy waszym zdniem mam szanse ja dostac? Obecnie niestety nie pracuje ale ucze sie zaocznie. Z mojej rodziny tylko babcia stawała po wize i dostala od razu na 10 lat jednak nie wyjechala i wiza jej przepadła. Jak myslicie czy ja mam szanse ja dostac? Za granica juz bylam nie raz i zawsze wracalam, ale jak mam to udowodnic konsulowi ze tym razem tez wroce? Z gory bardzo dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A jaki masz plan na wyjazd?

Na jak długo chcesz jechać?

Co chcesz zobaczyć?

Skąd masz na to pieniądze?

Takie pytania możesz otrzymać podczas rozmowy.

Zdarzało się, że osoby bezrobotne dostawały wizę, a pracujące nie. Nie ma na to reguły.

Wszystko zależy od tego, jak się zaprezentujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz plan na wyjazd?

Na jak długo chcesz jechać?

Co chcesz zobaczyć?

Skąd masz na to pieniądze?

Takie pytania możesz otrzymać podczas rozmowy.

Zdarzało się, że osoby bezrobotne dostawały wizę, a pracujące nie. Nie ma na to reguły.

Wszystko zależy od tego, jak się zaprezentujesz.

Pieniadze na wyjazd bede miec od taty. A czas pobytu to 2 tygodnie. Nie zastanawialam sie jeszcze nad tym co bym tam chciala zwiedzic bo aż tak sie nie zapedzam z marzeniami żeby sie pozniej nie rozczarowac jak bym np wizy nie dostala. Na razie mam na celu zdobyc wize a później pomysle nad cala reszta :)

to ma byc wyjazd na stale.turystycznie?

Turystycznie :) no chyba zeby mi sie tam bardzo spodobało to byc moze w przyszlosci pomyslalabym o wyjedzie na stale. Ale to napewno nie w tym czasie bo najpierw chce skończyc szkołe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...