Skocz do zawartości

Składnie Przez Żonę Gc Na Męża


dynoll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Fakt. Na zatwierdzenie I-130 czekaja nawet krocej. http://www.visajourney.com/forums/topic/466211-sep-oct-nov-2013-i130-filers-and-away-from-their-love/page-6

Wrr. Ja juz ponad 4 miesiace czekam i konca nie widac... (zona USC). Moze na nastepne swieta sie uda. Moze.

Ale dla GC idzie to obecnie szybciej.

100% racji!

moja siostra czeka 3 miesiące tez na zatwierdzenie I-130. Maz także jest USC. siedzą razem w Pl od prawie roku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniesienie wiz nijak ma się do emigracji.

Dokladnie..

moja siostra czeka 3 miesiące tez na zatwierdzenie I-130. Maz także jest USC. siedzą razem w Pl od prawie roku...

Eh, smutne. Ale przynajmniej sa razem...

Moj maz, po pol roku niewidzenia sie, przylecial po swietach na 10 dni. Nie wiem kiedy sie znow zobaczymy...

Teraz na zatwierdzenie I-130 sie czeka srednio 8 miesiecy. Plus minus bo wiele osob z Marca 2013 wciaz czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuje informacji na temat otrzymania gc na mnie czyli męża, opisze sytuacje mam nadzieje ze dość jasno.

Zacznę od tego że moja zona (już od 4 miesięcy) posiada GC 3lata po mamie obywatelce. Nie przebywała ciągle na terenie US ale co roku lata dla podtrzymania statusu rezydenta.

Dostala GC 4 miesiace temu,a lata co rok??

Jesli Twoja zona bedzie w Polsce,a w USA co roku po kilka dni-tygodnii to nie bedzie mogla zrobic obywatelstwa za 5 lat.

Jedyne wyjscie,to tak jak pisza nie ktorzy,zona powinna wyjechac zlozyc na ciebie petycje no i czekajcie.Mozesz na swojej visie turystycznej co jakis czas latac do niej,ale nie polecam zostac nielegalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostala GC 4 miesiace temu,a lata co rok??

Jesli Twoja zona bedzie w Polsce,a w USA co roku po kilka dni-tygodnii to nie bedzie mogla zrobic obywatelstwa za 5 lat.

Jedyne wyjscie,to tak jak pisza nie ktorzy,zona powinna wyjechac zlozyc na ciebie petycje no i czekajcie.Mozesz na swojej visie turystycznej co jakis czas latac do niej,ale nie polecam zostac nielegalnie.

Wydaje mi się, że on jest żonaty od 4 miesięcy... a jego żona ma GC od 3 lat... ("Zacznę od tego że moja zona (już od 4 miesięcy) posiada GC 3lata po mamie obywatelce")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak - ale uwaga Joayanny jest dobra - nie spełni continous residency requirements żeby otrzymać obywatelstwo.

Yep.

OP:

http://www.uscis.gov/us-citizenship/citizenship-through-naturalization/continuous-residence-and-physical-presence-requirements-naturalization

Wiec przesiedzenie wizy i 5 lat czekania az zona dostanie obywatelstwo. (nie polecam)

Albo zaczac sie starac o F2A. (polecam),

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...