Skocz do zawartości

Obywatelstwo Bez Rejestracji W Selective Service


mesio007

Rekomendowane odpowiedzi

Probowalam umowic sie na infopass, ale nie moglam wybrac daty, w kalendarzu sa tylko takie szare kwadraciki i pierwsza data co byla na zielono i moglam wybrac to byl 2 czerwca, troche pozno. Probowalam w 4 przegladarkach, wszedzie tak samo. Jestem w pracy, moze oni cos blokuja? No nic, wysle to co mam i zobaczymy co bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Sprawdzaj co kilka godzin, bo ludzie czesto przekladaja spotkania. Gdyby Ci sie udalo zrobic appointment, to moze by Ci od reki przelozyli (chociaz listownie tez powinni to zrobic). Nie wiem jak u Ciebie w USCIS, ale tak jak mowie: u nas jest mozliwosc aby od reki ustalic nowa date.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowalam wczoraj caly dzien, raz bylo dostepne na 2go czerwca, drugim razem na dzisiaj, ale jak chcialam ten termin wybrac to juz nie byl dostepny. Poza tym caly czas komunikat ze nie ma wolnych miejsc w najblizszym czasie, nawet pustego kalendarza juz nie wyswietlali, tak jest do teraz. Wyslalam wczoraj list, zobaczymy co bedzie.

Tak sie zastanawiam czy warto robic infopass dla mnie, tak na wszelki wypadek, jak jeszcze nie mam wezwania na przysiege. Mozna zrobic infopass i poprosic o ustalenie przysiegi po konkretnej dacie, czy takie cos nie przejdzie?

Jakby co to napisalam juz list dla siebie i dam go osobie ktora codziennie bedzie mi sprawdzac poczte i jak przyjdzie wezwanie na przysiege przed moim powrotem to ona odesle z prosba o przelozenie na pozniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...