Skocz do zawartości

90 Day Fiance Tlc


KasiaHania

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 354
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
8 godzin temu, margherita_s napisał:

Jak zwykle czekam z niecierpliwoscia na niedzielny wieczor! Ku rozczarowaniu mojego meza, ktory nie moze ogladac swojego ukochanego footballu :D 
Ta dziewczyna z Brazylii rzeczywiscie ma nierealne wyobrazenie o Amerykanach. Natomiast jesli chodzi o Rosjanke, to przeliczylam na $, ile zaplacili za te wszystkie rzeczy kupione dla dziecka i bylo to $136. Nie wydaje mi sie, zeby bylo to zbyt duzo, zwlaszcza ze kupili sporo rzeczy.
Ach, jeszcze jest ta babka z Azji, ktora nie wiem po co tu przyleciala, skoro tam miala wlasne kucharki i sluzbe... :)

przeciez dla tego nastolatka 136 usd to mega kasa....czy on kiedys robil gdzies w ogole ? poza tym on nie mieszka z rodziami, nigdy ich nie mial, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Paulina_89 napisał:

 

this is interesting;)

no co - kanape kupuja. Przeciez laska musi miec na czym dupsko usadzic.

A tak swoja droga - czy te sooby co przylatuja na tych narzeczenskich wizach to moga pracowac ? Dostaja oni work permit ? Bo jeszcze nie widzialem aby ktos powiedzial " musze isc do pracy" czy cos...wyglada to jakby takie wakacje dla nich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, ilya_ napisał:

no co - kanape kupuja. Przeciez laska musi miec na czym dupsko usadzic.

A tak swoja droga - czy te sooby co przylatuja na tych narzeczenskich wizach to moga pracowac ? Dostaja oni work permit ? Bo jeszcze nie widzialem aby ktos powiedzial " musze isc do pracy" czy cos...wyglada to jakby takie wakacje dla nich...

Bardziej interesujace wydawalo mi sie to, ze ma wspolne  konto bankowe z mama ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...