Skocz do zawartości

90 Day Fiance Tlc


KasiaHania

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, margherita_s napisał:

Dokladnie. Sama wiedziala, na co sie pisze. Mogla bardziej poprzebierac i zwiazac sie z kims bogatszym i bezdzietnym, ale widocznie czas ja gonil, kariera najwazniejsza :)

Z tym przebieraniem pewnie tez nie bylo latwo, bo ona sama ma bagaz w postaci potomka i nie kazdemu marzy sie nianczyc i utrzymywac cudze dziecko. ;) w ogole rozwala mnie fakt, ze kobieta z dzieckiem rzada od faceta zeby to ona i jej dzieciak byl dla faceta top priority i zeby ona czasem nie byla w priorytetach na rowni z jego dziecmi tylko wyzej. Straszna baba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 354
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

W ogole! Dzisiaj glupia sie zorientowalam, ze prawie od roku mam dostep do live telewizji na hulu i wszystkich kanalow! Kurde, czlowiek w niewiedzy zyl taki czas. W zime ktos mi sie tam zalogowal na swoim profilu i w sumie uzywalam tego tylko do seriali, a tu mi moj sasiad powiedzial, ze tam wszystko jest. A niby milenialsi tacy ogarnieci :D 

Wiec kiedy moge sobie ogladac te 90 day fiance? Teraz sobie walne grafik i powiesze na lodowke :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ilon napisał:

W ogole! Dzisiaj glupia sie zorientowalam, ze prawie od roku mam dostep do live telewizji na hulu i wszystkich kanalow! Kurde, czlowiek w niewiedzy zyl taki czas. W zime ktos mi sie tam zalogowal na swoim profilu i w sumie uzywalam tego tylko do seriali, a tu mi moj sasiad powiedzial, ze tam wszystko jest. A niby milenialsi tacy ogarnieci :D 

Wiec kiedy moge sobie ogladac te 90 day fiance? Teraz sobie walne grafik i powiesze na lodowke :D 

Super! :D W kazda niedziele o 20:00 :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatniego odcinka wynika, ze ta cala Leida gubi sie w zeznaniach. Najpierw mowi, ze sie zmusza do malzenstwa z Erikiem zeby zostac w USA, poniewaz ma tutaj szanse na rozwoj w medical field. W kolejnym odcinku mowi Erikowi, ze dla niego zostawila rodzine i porzucila kariere w medical field ... no to jak w koncu bo to sie kupy nie trzyma? Z odcinka na odcinek zachowuje sie gorzej. Nie wiem jak mozna powiedziec o dzieciach partnera, ze one nikogo nie obchodza... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...