Skocz do zawartości

90 Day Fiance Tlc


KasiaHania

Rekomendowane odpowiedzi

OK panie i panowie. Korzystajac z wczorajszego miedzynarodowego dnia kaca obejrzalam 2 odcinki najnowszego sezonu. Poki co nie jestem tak zaawansowana jak wszyscy Ci, co sledzili odcinki na biezaco. Nie wiem co tam sie teraz dzieje, ale dosc sie wciagnelam i napewno obejrze niedlugo wszystkie odcinki dostepne tego sezonu. Napisze swoje przemyslenia teraz a za kilka tygodni sprawdze jak bardzo zmieni sie moje zdanie. 

Poki co moja ulubiona para jest Jonathan i Fernanda. Sprawiaja wrazenie takiej najnormalniejszej pary, ktora rzeczywiscie sie poznala, zakochala i uzyla K1 w celach jakich ta wiza jest stworzona. Ta akcja w tymi majtkami w tej szufladzie to w ogole jakas drama chyba stworzona na potrzeby programu. Mam wrazenie, ze Jonathan bedzie kreowany na typowego kobieciarza. Nie ma sie co dziwic. Przystojny facet. Jakbym go spotkala na imprezce przed tym jak spotkal Fernande to tez bym mu zawrocila w glowie i to mi zasponsorowalby operacje haha. 

Colt i Larissa to w ogole jest jakas porazka. Ona ledwo co duka po angielsku, on tak bardzo zakochany a miedzy nimi to tam w ogole nie ma ani zadnego uczucia ani chemii. Oni nawet nie maja o czym za bardzo rozmawiac i jak pokazuja wywiady z parami to tam jest nonstop taka niezreczna cisza miedzy nimi. Az serio sie smutno patrzy. Rozwalil mnie jej przylot do Ameryki. To ze nie kupil jej kwiatow i jej bylo smutno to rozumiem. I jeszcze dziadowal na kwiaty $20 Ale potem jak zaczela plakac, ze w LV jest cieplej niz w Brazylii i ze nie tak sobie wyobrazala, ze LV to beznadziejne, to sobie mysle, nie masz ty dziewczyno Google, co by sobie poczytac, gdzie jedziesz i co tam jest? Jak walnela, ze myslala, ze LV jest jak NYC to chcialam rzucic pilotem o TV. Nie moge sie doczekac jak ich historia w programie sie potoczy. W ogole ten Colt jest chyba najnudniejszym czlowiekiem w calym wszechswiecie. Jeszcze ten motyw, ze go mama odwozi dziennie do roboty i ze on sam nie umie zrobic... 

Jay i Ashley. To tez jakas tragedia. Jak on stal przed tym lustrem i nie mogl sie nadziwic, ze jest taki piekny to sobie mysle, boziu, rozumiem dziewczyno, ze ci poprzednie zareczyny nie wyszly, ale zeby byc az tak zdesperowanym i slepym? Cos czuje, ze kolejne zareczyny nie skocza sie dla niej pomyslnie. 

Eric i Leida. Kolejna porazka. Widze, ze tutaj bedzie duza drama i duzo sensacji, ale mnie tez to zastanawia. Po co mloda dziewczyna z bogatej rodziny, gdzie sie plawi w luksusach, chajta sie z chopem, ktory moglby byc jej ojcem i ktory mieszka okropnym mieszkaniu, ze swoja corka? Zobaczyla ogloszenie w necie i wizja Ameryki i kariery w medical field jej zawrocila w glowie. Nie Eric. @Patipitts, nie jestem jeszcze tak daleko jak Ty, ale ta akcja, ze chce wywalic swoja corke z mieszkania w sumie idzie zrozumiec. Wprowadza mu sie narzeczona z dzieckiem, wiec dorosla corka powinna cos znalezc. Tak jak mowili, nie dowiedziala sie o tym z dnia na dzien, wiec mogla sobie znalezc mieszkanie, a nie narzekac ze ja ojciec wywala albo, ze to nie jest jej problem, ze ona sie wprowadza. No jakby nie patrzec to jest. Eric mowil, ze i tak dziela rachunki na pol, to co jej za roznica albo jaki ma w tym interes, zeby tam byc? 

Kilani i ten jej ziomeczek. To w ogole jest jakis kosmos. Najlepszy byl jak przylecial do USA i na lotnisku zrobil taneczny pokaz. I w sumie w ich przypadku sie zastanawiam, bo ta dziewczyna sprawia wrazenie ogarnietej, jest ladna, a ten jej facet jak w ogole mowi to ja odnosze wrazenie, ze on jest niepelnosprawny. Jak takie pary w ogole funkcjonuja? Nie chce tutaj wyjsc na jakas ignorantke, ale oni sa zupelnie z innych swiatow. No ok, wpadlo im sie, no ale kurde. Ciekawi mnie co on bedzie robil w Ameryce jak jego przerazaja wysokie budynki, szerokie drogi i jest wszystkim tak mega zaskoczony. 

I ostatnia para, Steven i Olga. Nie pokazali ich historii duzo na ten moment, wiec ciezko cos powiedziec. Ale ogolnie sa z moich stron i poznali sie w Ocean City. Sama w lato jestem tam czesto co weekend. W sumie takich historii jak ich to w Ocean City kazdego lata jest po kilkadziesiat. 

Sorki za tak obszerna wypowiedz. Ale w koncu ogarniam co sie dzieje i moge sobie pogadac o dramach. I tak jak ogladalam te pary to serio zastanawiala mnie ta bariera jezykowa czasami. Zwlaszcza z tym ziomkiem od Kilani i Larissa. Nie zarzuccie mi hipokryzji, bo samej mi daleko do idealu, mam akcent i popelniam bledy, ale kurde, moge sie dogadac z kazdym praktycznie na kazdy temat, nie zacinam sie co chwile i ogarniam co sie dzieje. Ale jak oni? Jak mozna byc w sobie zakochanym i nie byc w stanie sie dogadac albo powiedziec cos wiecej niz "I love you babe', albo "I love you so much". Ja rozumiem, ze to jest program tv, no ale ile takich 'par' jest w rzeczywistosci i takie sprawy zostaja normalnie zaakceptowane? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 354
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jesli chodzi o Colta i Larisse to ostatnio była mega drama z nimi bo Colt flirtował z innymi dziewczynami i wysyłał im nagie fotki, Larissa go nakryła i upubliczniła screeny łącznie z pe zdjęciem i krótkim filmikiem przyrodzenia Colta, ktore łagodnie mowiac jest mikroskopijne (tak, widziałam u zdjecie i filmik, nie pytajcie o szczegóły, ale jestem na grupie fanowskiej i po prostu mi to zalewało w zeszłym tyg tablice na fejsie). Jednak co najśmieszniejsze larissa i Colt sie pogodzili i nadal sa razem i Larissa twierdzi ze zdjecie jest fotoszopem potraktowane i to nie jest członek Colta, ale CSI z mojej grupy fanowskiej puścili je przez PS scanner i nie wykryło zadnego majstrowania przy fotce a w tle na zdjeciu sa identyczne, bardzo charakterystyczne fronty od szafek widoczne na innych zdjęciach z ich łazienki i charakterystyczna czerwona koszulka Colta :D 

Fernanda tez „przypadkiem” na insta story upubliczniła filmik jak bawi sie przyrodzeniem Jona, jednak ona nie musi nawet nic udawać bo na filmiku jest tez jego twarz :D jak ktos ciekawy to łatwo sie do źródeł dokopać.

Eric i Leida nie biorą udziału w następnej części show wiec raczej ich nie zobaczymy. Co do Tashy (córki erica) to jest trudna sprawa bo jej ojciec był przez jakis czas temu bezdomny i to ona wzięła go do tego mieszkania bo jej współlokatorzy sie wyprowadzili i zwolnił sie pokój. To jej imię było na lease i to dlatego tak sie upierała tam zostać, Eric to schrzanił bo to on i Leida sie powinni wyprowadzić, poza tym jaki ojciec wywala córkę praktycznie na bruk? Ona poszła mieszkać do jakiejs przyczepy...

steven utworzył gofundme i zbiera kasę na swoja rodzine, straszny hejt sie na nich posypał za to.

Kalani Kardashian (:P)... jak ona mnie irytuje. Tez mam wrażenie ze Asuelo jest autystyczny, ale może rzeczywiście sie kochają, tutaj duzo przeszkadza rodzinka i to niezrozumiałe tłumaczenie sie zw wszystkiego wszystkim. Dziwna rodzina. Dziwny związek.

Co do Jaya i Ashley to nie wypowiadam sie, bo uważam ze cała ich historia jest pod publikę. Sa dla mnie nudni jak flaki z olejem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Patipitts napisał:

Jesli chodzi o Colta i Larisse to ostatnio była mega drama z nimi bo Colt flirtował z innymi dziewczynami i wysyłał im nagie fotki, Larissa go nakryła i upubliczniła screeny łącznie z pe zdjęciem i krótkim filmikiem przyrodzenia Colta, ktore łagodnie mowiac jest mikroskopijne (tak, widziałam u zdjecie i filmik, nie pytajcie o szczegóły, ale jestem na grupie fanowskiej i po prostu mi to zalewało w zeszłym tyg tablice na fejsie)

O boziu, nie umiem sobie wyobrazic Colta flirtujacego. Ciekawe skad wzial te dziewczyny. Najbardziej chcialabym zobaczyc screeny tych flirtow. Tez udostepnila?

35 minut temu, Patipitts napisał:

Fernanda tez „przypadkiem” na insta story upubliczniła filmik jak bawi sie przyrodzeniem Jona, jednak ona nie musi nawet nic udawać bo na filmiku jest tez jego twarz :D jak ktos ciekawy to łatwo sie do źródeł dokopać.

Od przypadku Kim Kardashian i emporium jakie cala jej rodzina zbudowala zaczynajac wlasnie od filmu to juz takie rzeczy raczej nikogo nie dziwia. Przez przypadek. Taaaaa. Wazne zeby like sie zgadzaly na insta i ludzie nie maja zadnych oporow. 

35 minut temu, Patipitts napisał:

Co do Tashy (córki erica) to jest trudna sprawa bo jej ojciec był przez jakis czas temu bezdomny i to ona wzięła go do tego mieszkania bo jej współlokatorzy sie wyprowadzili i zwolnił sie pokój. To jej imię było na lease i to dlatego tak sie upierała tam zostać, Eric to schrzanił bo to on i Leida sie powinni wyprowadzić, poza tym jaki ojciec wywala córkę praktycznie na bruk? Ona poszła mieszkać do jakiejs przyczepy...

A, no to w takim razie to rozumiem i cofam moja poprzednia wypowiedz. Jezeli to ona je wynajmowala i przygarnela ojca to mimo, ze to jej ojciec to powinna mu powiedziec zeby spadal, a sobie znalezc innego lokatora. Ale ten Eric to strasznie jest cheap, wiec jakos nie jestem zaskoczona. Nie zdziwilabym sie, jakby jeszcze jej kazal zostawic jej meble. 

35 minut temu, Patipitts napisał:

steven utworzył gofundme i zbiera kasę na swoja rodzine, straszny hejt sie na nich posypał za to.

Wow. A do roboty nie moze isc? Nie dziwie sie, ze sie posypal hejt. Niech idzie do roboty i bierze odpowiedzialnosc za swoje czyny i za swoja rodzine. Co kogo obchodzi, ze nie skonczyl liceum. W MD sporo fast-foodow i supermarketow i starbucksow. Obejrze wiecej odcinkow i poczytam wiecej o tej dramie.

Edit: Dobra, troche mnie ponioslo. Znalazlam ten gofundme i wyglada, ze gosc ma plan, ze cos tam dziala, ze ma jakis plan na przyszlosc. W sumie zycze im powodzenia. I zastanawia mnie to teraz - TLC nie placi nic za udzial w programie, ze musza robic zrzutke? Jest pelno ludzi w takiej sytuacji, ale nie maja takiego rozglosu jak oni. Nie wiem w sumie co o tym myslec. O benefity raczej sie nie moga ubiegac, ale wciaz. 

35 minut temu, Patipitts napisał:

Kalani Kardashian (:P)... jak ona mnie irytuje. Tez mam wrażenie ze Asuelo jest autystyczny, ale może rzeczywiście sie kochają, tutaj duzo przeszkadza rodzinka i to niezrozumiałe tłumaczenie sie zw wszystkiego wszystkim. Dziwna rodzina. Dziwny związek.

Dokladnie! Ja wlasnie tez mialam rozkmine. Dziewczyna wydaje sie ogarnieta, ma 30 (?) lat a czasami zachowuje sie jak nastolatka. Ale z drugiej strony, nie wiem w sumie czy robila cos zanim wpadla, ale cala rodzina sprawiala wrazenie, ze pomagaja jej, ma dach nad glowa, mogla liczyc na wszystkich przy opiece nad tym malym, wiec tez sie troche nie dziwie, ze rodzina ma na nia taki duzy wplyw. Moze sie kochaja, bo wyglada na to, ze chyba bez niego radzila sobie lepiej i miala mniej problemow ze wszystkim. Zwlaszcza z rodzina. Nie wiem. Dziwne.

35 minut temu, Patipitts napisał:

Co do Jaya i Ashley to nie wypowiadam sie, bo uważam ze cała ich historia jest pod publikę. Sa dla mnie nudni jak flaki z olejem.

Dla mnie oby dwoje poki co sa wkurzajacy. Ten koles to juz zwlaszcza. Ta laska tez. Kogo to obchodzi, ze jak jada samochodem to musza sie zatrzymac zeby uprawiac seks. Albo ile razy ona moze. Ten koles to taki typowy bawidamek jak te wszystkie habibi w Egiptach albo Tunezji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.01.2019 o 16:27, ilon napisał:

O boziu, nie umiem sobie wyobrazic Colta flirtujacego. Ciekawe skad wzial te dziewczyny. Najbardziej chcialabym zobaczyc screeny tych flirtow. Tez udostepnila?

Od przypadku Kim Kardashian i emporium jakie cala jej rodzina zbudowala zaczynajac wlasnie od filmu to juz takie rzeczy raczej nikogo nie dziwia. Przez przypadek. Taaaaa. Wazne zeby like sie zgadzaly na insta i ludzie nie maja zadnych oporow. 

A, no to w takim razie to rozumiem i cofam moja poprzednia wypowiedz. Jezeli to ona je wynajmowala i przygarnela ojca to mimo, ze to jej ojciec to powinna mu powiedziec zeby spadal, a sobie znalezc innego lokatora. Ale ten Eric to strasznie jest cheap, wiec jakos nie jestem zaskoczona. Nie zdziwilabym sie, jakby jeszcze jej kazal zostawic jej meble. 

Wow. A do roboty nie moze isc? Nie dziwie sie, ze sie posypal hejt. Niech idzie do roboty i bierze odpowiedzialnosc za swoje czyny i za swoja rodzine. Co kogo obchodzi, ze nie skonczyl liceum. W MD sporo fast-foodow i supermarketow i starbucksow. Obejrze wiecej odcinkow i poczytam wiecej o tej dramie.

Edit: Dobra, troche mnie ponioslo. Znalazlam ten gofundme i wyglada, ze gosc ma plan, ze cos tam dziala, ze ma jakis plan na przyszlosc. W sumie zycze im powodzenia. I zastanawia mnie to teraz - TLC nie placi nic za udzial w programie, ze musza robic zrzutke? Jest pelno ludzi w takiej sytuacji, ale nie maja takiego rozglosu jak oni. Nie wiem w sumie co o tym myslec. O benefity raczej sie nie moga ubiegac, ale wciaz. 

Dokladnie! Ja wlasnie tez mialam rozkmine. Dziewczyna wydaje sie ogarnieta, ma 30 (?) lat a czasami zachowuje sie jak nastolatka. Ale z drugiej strony, nie wiem w sumie czy robila cos zanim wpadla, ale cala rodzina sprawiala wrazenie, ze pomagaja jej, ma dach nad glowa, mogla liczyc na wszystkich przy opiece nad tym malym, wiec tez sie troche nie dziwie, ze rodzina ma na nia taki duzy wplyw. Moze sie kochaja, bo wyglada na to, ze chyba bez niego radzila sobie lepiej i miala mniej problemow ze wszystkim. Zwlaszcza z rodzina. Nie wiem. Dziwne.

Dla mnie oby dwoje poki co sa wkurzajacy. Ten koles to juz zwlaszcza. Ta laska tez. Kogo to obchodzi, ze jak jada samochodem to musza sie zatrzymac zeby uprawiac seks. Albo ile razy ona moze. Ten koles to taki typowy bawidamek jak te wszystkie habibi w Egiptach albo Tunezji. 

Tak, screeny z Colta rozmow byly dostepne, mysle ze gdzies na necie mozna znalezc, generalnie oblesne rozmowy tzn jakos nie moge sobie go wyobrazic zwracajacego sie w ten sposob do kobiety. On wyglada jak taki psychol, school shooter, dziwak. 

Breaking News: Fernanda i Jonathan rozstali sie. Sa przypuszczenia ze to podpucha dla zwiekszenia lajkow. W skrocie: pojechali razem do Chicago do rodziny Jona. Wg jego relacji doszlo do klotni i Fernanda zostawila go na lotnisku w Chicago. I wyjechala do TX gdzie mieszka jej ojciec. Po paru dniach zaczela blagac o wybaczenie ale on jej nie przyjal spowrotem. Fernanda wywalila fotki wspolne z instagrama po czym je spowrotem wrzucila, co by tlumaczylo wersje Jona. Jako powod rozstania Jonathan podaje ze ona mu postawila ultimatum albo wyprowadzka bo ona chce kariere robic jako modelka, albo koniec. No ale on ma kariere jako realtor i nie zdecydowal sie wyprowadzic, wiec mloda zonka zarzucila foszkiem. Fernanda nie udziela komentarza, twiedzi ze wypowie sie jak bedzie gotowa. Zobaczymy czy teatrzyk sie zakonczy i wroca do siebie za pare dni czy to jednak na serio.

 

https://m.eonline.com/amp/news/1000552/here-s-why-90-day-fiance-fans-think-jonathan-and-fernanda-broke-up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Patipitts napisał:

Tak, screeny z Colta rozmow byly dostepne, mysle ze gdzies na necie mozna znalezc, generalnie oblesne rozmowy tzn jakos nie moge sobie go wyobrazic zwracajacego sie w ten sposob do kobiety. On wyglada jak taki psychol, school shooter, dziwak. 

Breaking News: Fernanda i Jonathan rozstali sie. Sa przypuszczenia ze to podpucha dla zwiekszenia lajkow. W skrocie: pojechali razem do Chicago do rodziny Jona. Wg jego relacji doszlo do klotni i Fernanda zostawila go na lotnisku w Chicago. I wyjechala do TX gdzie mieszka jej ojciec. Po paru dniach zaczela blagac o wybaczenie ale on jej nie przyjal spowrotem. Fernanda wywalila fotki wspolne z instagrama po czym je spowrotem wrzucila, co by tlumaczylo wersje Jona. Jako powod rozstania Jonathan podaje ze ona mu postawila ultimatum albo wyprowadzka bo ona chce kariere robic jako modelka, albo koniec. No ale on ma kariere jako realtor i nie zdecydowal sie wyprowadzic, wiec mloda zonka zarzucila foszkiem. Fernanda nie udziela komentarza, twiedzi ze wypowie sie jak bedzie gotowa. Zobaczymy czy teatrzyk sie zakonczy i wroca do siebie za pare dni czy to jednak na serio.

 

https://m.eonline.com/amp/news/1000552/here-s-why-90-day-fiance-fans-think-jonathan-and-fernanda-broke-up

Probowalam znalezc te screeny z rozmow Colta, ale bezskutecznie. Szkoda, chetnie bym poczytala, lubie dramy :D 
Ojej, Fernanda i Jonathan sie rozstali? W zyciu bym nie pomyslala. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.01.2019 o 16:08, Patipitts napisał:

 

Fernanda tez „przypadkiem” na insta story upubliczniła filmik jak bawi sie przyrodzeniem Jona, jednak ona nie musi nawet nic udawać bo na filmiku jest tez jego twarz :D jak ktos ciekawy to łatwo sie do źródeł dokopać.

 

przypadkiem ? Co te mlode lachencje zrobia aby nabic sobie followersow...:wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.01.2019 o 20:49, Patipitts napisał:

Breaking News: Fernanda i Jonathan rozstali sie. Sa przypuszczenia ze to podpucha dla zwiekszenia lajkow.

https://m.eonline.com/amp/news/1000552/here-s-why-90-day-fiance-fans-think-jonathan-and-fernanda-broke-up

W sumie jakos by mnie to nie zdziwilo. Czym dalej jestem z ogladaniem odcinkow, tym bardziej sie przekonuje, ze ona jest raczej srednio gotowa na powazny zwiazek z dojrzalym facetem. Po tych wszystkich dramach jak na przyklad ta w klubie, gdzie prawie pobila jakas laske, albo jak wydzwaniala do Johna jak on byl z kumplem ja w cale bym sie nie zdziwila jakby John sie lekko mowiac wkurzyl. Nosz ile mozna znosic zazdrosc na kazdym kroku i takie troche niedojrzale zachowanie. Dziewczyna jest na prawde kochana, czasem mi jest szkoda, ale kurcze, czesto widac miedzy nimi ta roznice wieku. Drama pewno pod publiczke dla zainteresowania, ale wciaz. 

To ci Coltee. Az sobie polubilam ta stronke na IG. Niedlugo skoncze ten sezon na hulu i cos tam wiecej napisze. Wczoraj chcialam obejrzec, ale dostalam error, ze nie mozna na jednym koncie miec otwartych wiecej niz 2 sesji, a nie chcialam pisac ziomeczkowi, zeby wylaczyl jego show. On chyba dalej nie wie kto uzywa jego konta, pewnie ma szok jak otwiera a tam kontynuuj ogladanie 90 days fiance :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.01.2019 o 12:24, Patipitts napisał:

Jak znajde to wam wrzuce te screeny ;)

No niezla drama! 
A wczoraj ogladałyście? Co się tam działo! Miałam ochotę trzepnąć Larisse. 
Za to Asuelu u mnie zapunktował, jak powiedział, że Olga wcale nie musiała dziekować Stevenowi, że przecież to naturalne, jak się pomaga ukochanej osobie i niei trzeba oczekiwać słowa "dziekuję". Zwłaszcza, jak się jest świeżo po cesarce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...