Skocz do zawartości

90 Day Fiance Tlc


KasiaHania

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 354
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
45 minut temu, ilon napisał:

Niedlugo chyba kazdy uczestnik tego sezonu bedzie mial swoje gofundme. Larrisa na prawnikow i nowy start, Steven na dzieciaka. Ashley na medical expenses. Jak myslicie, kto bedzie nastepny i na co bedzie zbieral hajsy? 

Ja, ja!

Lodowka odmowila wspolpracy! Pare innych, kosztownych potrzeb tez mam.....:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ilon napisał:

Niedlugo chyba kazdy uczestnik tego sezonu bedzie mial swoje gofundme. Larrisa na prawnikow i nowy start, Steven na dzieciaka. Ashley na medical expenses. Jak myslicie, kto bedzie nastepny i na co bedzie zbieral hajsy? 

korzystaja z tego, ze sa popularni. 

to be honest - nie wiem czy LArissa sie odnajdzie w usa ze swoimi wymogami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2019 o 16:22, ilon napisał:

Niedlugo chyba kazdy uczestnik tego sezonu bedzie mial swoje gofundme. Larrisa na prawnikow i nowy start, Steven na dzieciaka. Ashley na medical expenses. Jak myslicie, kto bedzie nastepny i na co bedzie zbieral hajsy? 

A ja kce na nowe Lambo! Kto chętny by pomoc rodakowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co mi wiadomo to Ash nigdy nie wyslala papierow zeby Jay dostal staly pobyt wiec co oni tam chrzania w opisie z pytaniem czy on zostanie w US czy wroci skad sie przyblakal? No chyba ze chodzi im o pobyt nielegalny lub szybkie znalezienie kolejnej naiwniary. Choc po takiej reklamie jaka sobie zrobil w tym show to nie wiem czy ktoras by sie pokusila o slub, lol moze swingerka;)

ps. Zauwazylam, ze zwiazki w 90 day gdzie kobieta jest starsza od meza zazwyczaj sie rozpadaja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...