Skocz do zawartości

Loteria, Przygotowania I Przeprowadzka Na Florydę


mi0706

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

To faktycznie musi być szokujące. Pewnie NSA sprawdza, ile czasu dziennie poświęcają na granie w pasjansa i jak długo załatwiają potrzeby fizjologiczne (na podstawie długości przerw w użytkowaniu komputera).

Nie wiesz o co mi chodzi ... nie drwij. Chyba po to jest to forum zeby kazdy mogl napisac swoje odczucia i przemyslenia, ale zawsze znajdzie sie ktos, kto robi to co Ty...Ja nie narzekam, pisze to co mnie na pierwszy rzut oka irytuje, jest tez duzo pozytywnych rzeczy, ale tak jak pisalam wczesniej Ameryka zmienila sie na niekorzysc - i to jest moje zdanie,... chyba moge je miec.

I nie chodzilo mi wogole o internet, komputer itd., szkoda ...mieszkasz tu i tego nie widzisz, a wydaje Ci sie, ze taki inteligentny jestes...

...nie odpowiadaj na mojego posta...wiem co napiszesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cocacola32

Nie odbieraj tego co napisałem jako atak z mojej strony. To tylko moje specyficzne poczucie humoru. Natomiast przesłanie mojego posta było następujące - nie przesadzać i nie wyolbrzymiać.

Zastanawiam się, jaki wpływ na przeciętnego mieszkańca USA ma ta cała inwigilacja? Do tej pory nikt z forum się nie skarżył na jakiekolwiek niedogodności związane z ową inwigilacją. I jakie zniewolenie masz na myśli?

Ameryka zmienila sie na niekorzysc

Możesz napisać trochę dokładniej, co się zmieniło?

P.S.

Ja "tam" nie mieszkam. Na NSA nie narzekam, mimo, że mnie jako nie-Amerykanina mogą prześwietlać do woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cocacola32

Nie odbieraj tego co napisałem jako atak z mojej strony. To tylko moje specyficzne poczucie humoru. Natomiast przesłanie mojego posta było następujące - nie przesadzać i nie wyolbrzymiać.

Zastanawiam się, jaki wpływ na przeciętnego mieszkańca USA ma ta cała inwigilacja? Do tej pory nikt z forum się nie skarżył na jakiekolwiek niedogodności związane z ową inwigilacją. I jakie zniewolenie masz na myśli?

Możesz napisać trochę dokładniej, co się zmieniło?

P.S.

Ja "tam" nie mieszkam. Na NSA nie narzekam, mimo, że mnie jako nie-Amerykanina mogą prześwietlać do woli.

Nie mieszkasz to skad wiesz i wogole jak o czyms sie wypowiadac skoro sie tego nie zna?

Nikt sie nie skarzyl...dla mnie jest to bardzo proste , nie kazdy wie o co chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mieszkasz to skad wiesz i wogole jak o czyms sie wypowiadac skoro sie tego nie zna?

Nikt sie nie skarzyl...dla mnie jest to bardzo proste , nie kazdy wie o co chodzi...

Skoro nie każdy wie to wyjaśnij proszę. Ja tu żyję ale mogę się tylko domyślać o co chodzi. Ja bym już raczej obawiał się firm, które monitoruja nasze zwyczaje w sieci, żeby nam zaproponować "sprofilowana" ofertę a nie NSA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...