Skocz do zawartości

W Tym Roku Nie Ma Szans Na Zniesienie Wiz Do Usa


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

z wizami do USA to chyba mozemy soebie pomarzyc :/

Sly6 mam pytanie dosc nie typowe :) jesli wszystko pojdzie dobrze pod koniec roku bede w Kanadzie na IEC...bedac tak blisko Stanow chcialabym zachaczyc o Seattle...z tym ze juz dwa razy odmowiono mi holiday visa....oczywiscie nie ma sensu starac sie o kolejna bo poprostu jej nie dostane....mam za to opcje..Mieszkam w UK juz 10 lat i mysle o paszporcie brytyjskim...niestety kasa duza za ten paszport i wyrobilabym sobie go tylko wlasicwie po to zeby nie miec problemu z wjazdem, przedewszystkim do USA (dodam ze mam bzika na tym punkcie i naprawde zalezy mi na mozliwosci zwiedzenia tego kraju)....i teraz tak...czy myslisz ze to byloby ok? czy US immigration mialoby dostep do takich info ze mam podwojne obywatelstwo i ze mialam dwa razy odrzucona na Polskim paszporcie? Chodzi mi o to, ze nie chcialabym takiej sytuacji ze wydam kase a potemoni i tak mi odmowia wjazdu na teren USA...wiesz cos moze o tym? albo wiesz gdzie moge zasiegnac takich info?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa jest taka ze w programie visa waiver jest takie cos :

http://travel.state.gov/content/visas/english/visit/visa-waiver-program.html

spytaj o ta sprawe w Ambasadzie,u prawnika ze jak mialas odmowe wizy jako Polka to mozesz leciec-jechac z paszportem brytyjskim w ruchu bezwizowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...