Skocz do zawartości

Problem Z Uzyskaniem Wizy, Please Help !


Rekomendowane odpowiedzi

od kiedy pamietam to zawsze osoby z takimi sprawami jak narkotyki maja pod gorke z wiza nie imigracyjna lub tez imigracyjna.

Nie ma znaczenia czy to byly lata 90-te czy tez teraz.

a teraz czy dostales odmowe juz na zawsze wizy -wjazdu czy tez teraz bo to jest duza roznica

jak masz szanse na wize -wjazd to idz znow po wize,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Prawdopodobnie zostaniesz skierowany na badania. Byly przypadki aplikantow na wize B2 ktorzy mieli wykroczenie zwiazane z alkoholem lub narkotykami i przychodzili do lekarza, ktory mial ocenic czy sa uzaleznieni i stanowia ryzyko dla siebie lub innych. I majac pozytywna opinie lekarza szli na rozmowe i dostawali promesy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co miałem napisane mogę starać się o "waiver" i czytałem że trzeba to samemu załatwiać, wysyłać gdzieś do USA i jest to bardzo trudne.

Dzisiaj otrzymałem maila z ambasady gdzie dostałem informację :

"Dziekujemy za korespondencje. Zgodnie z informacja przekazana w pismie, którego kopie Pan zalaczyl, podlega Pan zakazowi wjazdu.

Konsul wystapil o uchylenie zakazu do urzędu imigracyjnego. Gdy poznamy decyzje urzędu w Pana sprawie, skontaktujemy się z Panem."

Czy ktoś już się spotkał z taką sytuacją że to konsul wystąpił o uchylenie zakazu, czy to oznacza że jest mi przychylny ?

Dziękuje za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...