Skocz do zawartości

Jak Wyrobic Sobie Historie Kredytowa ?


euro2012

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem odkuje temat ale mam kilka pytań:

1.Jak wpływa wartość kupionej rzeczy na poprawę credit score?

2.Lepiej kupić dwa  tańsze samochody  i dwa osobne kredyty na to brać czy jeden droższy o wartości tych dwóch tańszych ? Oprocentowanie takie samo O%.

3.A może wystarczy zakup jednego tańszego samochodu i odczekać do jego spłacenia i od razu można brać mortgage ?

Już pisze o co chodzi w jednym z  tematów przekonaliście mnie aby wynajmował dalej mieszkanie a nie kupował jakiegoś badziewnego domu + poprawił credit score . a że od dawna chodzi zakup przynajmniej jednego weekendowego samochodu i  proponowali mnie na nie kredyty 0% APR.to postanowiłem skorzystać i poprawić credit score ale myślę czy nie wziąć innego tańszego modelu i za różnicę kupić jakieś tanie auto do jazdy (zmienić obecne)  do pracy też na kredyt z 0%APR.  .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dnia 4/23/2017 o 17:29, Adam80 napisał:

Wiem odkuje temat ale mam kilka pytań:

1.Jak wpływa wartość kupionej rzeczy na poprawę credit score?

2.Lepiej kupić dwa  tańsze samochody  i dwa osobne kredyty na to brać czy jeden droższy o wartości tych dwóch tańszych ? Oprocentowanie takie samo O%.

3.A może wystarczy zakup jednego tańszego samochodu i odczekać do jego spłacenia i od razu można brać mortgage ?

Już pisze o co chodzi w jednym z  tematów przekonaliście mnie aby wynajmował dalej mieszkanie a nie kupował jakiegoś badziewnego domu + poprawił credit score . a że od dawna chodzi zakup przynajmniej jednego weekendowego samochodu i  proponowali mnie na nie kredyty 0% APR.to postanowiłem skorzystać i poprawić credit score ale myślę czy nie wziąć innego tańszego modelu i za różnicę kupić jakieś tanie auto do jazdy (zmienić obecne)  do pracy też na kredyt z 0%APR.  .

 

Kazdy kredyt splacany w terminie wplywa pozytywnie na credit score. 

Jezeli myslisz o kredycie na dom... to byloby najlepiej bys sie udal do osoby ktora takimi kredytami sie zajmuje, ona Ci takze doradzi co nalezaloby zrobic bys "poprawil swoj credit score" skoro myslisz o zakupie domu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj broker od kredytu na dom doradził mi żebym otworzył jak najwięcej kart kredytowych, na każdej kupił cokolwiek i spłacił w terminie. Zan8m jednak zdążyłem zrobić cokolwiek już dom był mój. Otworzyłem tylko w OnPoint czy jakoś tak, karta przyszła ale nic za nią nie kupilem.

 

edit: już po przeprowadzce wciśnie li mi CC w Home Depot ale ta mi się przydaje, jeszcze trochę to stali sprzedawcy będą mnie wołać po imieniu... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...