Skocz do zawartości

Jak Wyrobic Sobie Historie Kredytowa ?


euro2012

Rekomendowane odpowiedzi

No to gratulacje :) Widocznie Discover zaczal akceptowac szersze grono aplikantow.

Dodam jeszcze, ze poki co jedynymi miejscami, gdzie nie moglem zaplacic karta Discover, to jedna z restauracji w centrum Chicago i lokalne BMV. Wtedy place Visa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Today is my lucky day! Czyli mam nareszcie jako taki credit score!

Jakis czas temu zalozylam konto w credit karma, ale moj credit score byl "to thin". Natychmiast po kupieniu auta na masakrycznym procencie i splacie jednej raty dostalam od nich maila, ze mam credit score. Ucieszylam sie jak dziecko! Trwalo to dokladnie ni mniej ni wiecej 6 miesiecy. Wybieram sie do banku po karte kredytowa. Jak szalec to szalec.

Poinformowali Cie o tym, ze ktos zaczyna raportowac to jak sie sprawujesz - firma, ktora udzielila Ci pozyczki. Do dobrych kart kredytowych jeszcze daleka droga. Credit Karma podpowiada na jakie karty masz szanse biorac pod uwage aktualny credit score.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zalezy od instytucji, ale w zdecydowanej wiekszosci przypadkow - nie. Jedyna karta, ktora dawala mi cokolwiek w zwiazku z historia kredytowa jako authorized userowi to byla gas card ze Speedway.

Najlepszy sposob na budowanie historii kredytowej to joint ownership. My mamy tak, ze na polowie primary jestem ja a na polowie zona. Na poczatku jeszcze moja tesciowa byla co-signerem na jednej z moich i jednej z mojej zony kart, by nam pomoc budowac historie kredytowa. Teraz radzimy sobie sami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Info dla swieżych amerykanów - jak pisalem powyżej moja żona zaaplikowala po karte Discover po 2 miesiacach od przyjazdu, to byja jej pierwsza karta - i dostala bez problemów. Ja tydzien temu tez zaaplikowalem i dzis tez dostalem info ze zostalem zaakceptowany i wysylaja mi karte. Limit nieduzy - 1500 - ale do budowania historii super sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...