Skocz do zawartości

Jak Wyrobic Sobie Historie Kredytowa ?


euro2012

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ktoś to już napisał, ale sprawdzanie swojego credit score negatywnie wpływa na wynik

Jak Ty sprawdzasz to nie wpływa. Wpływa jak ktoś inny zapytuje o Twój CS.

Jedyne co się powiela to wykorzystywanie limitu jedynie w 30%

Experian mówi 16% czy 19 revolving.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

  • Odpowiedzi 103
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Today is my lucky day! Czyli mam nareszcie jako taki credit score!

Jakis czas temu zalozylam konto w credit karma, ale moj credit score byl "to thin". Natychmiast po kupieniu auta na masakrycznym procencie i splacie jednej raty dostalam od nich maila, ze mam credit score. Ucieszylam sie jak dziecko! Trwalo to dokladnie ni mniej ni wiecej 6 miesiecy. Wybieram sie do banku po karte kredytowa. Jak szalec to szalec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discover jest niezla. Ja zamiast 14 miesiecy bez odsetek mialem $150 cash-back za pierwsze $750 zaplacone karta.

A teraz do konca marca 5% cashback na paliwo :)

Tylko aby sie na Discover zalapac, credit score pewnie musi byc gdzies w okolichac 720+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i należy wziąć pod uwage, ze wiele miejsc nie akceptuje AmericanExpress i Discover.

Mam discover i nie miałem większych problemów. Fakt, że trzeba mieć Visa na takie wypadki. Na terenie mojej szkoły tylko Visa i MasterCard.

Można dostać discover poniżej 700. Limit będzie niski i nie będzie ofert na 0% APR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sie dowiedzieć co najlepiej zrobić aby historie kredytowa jak najszybciej zbudować... CC najlepiej wyrobić jak najszybciej,mjezeli jakikolwiek bank nam ja wyrobi... Poprzez limit na tej karcie budujemy historie... Tak to póki co rozumuje... A potem albo w trakcie nowy samochód na kredyt albo leasing?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żona zaaplikowala o Discover - jestesmy tu drugi miesiąc i oczywiscie nie mamy zadnej historii - i dostala wlasnie maila ze ja zaakceptowali z limitem 1500. Bardzo nas to zdziwilo biorąc pod uwagę te wszystkie historie ktore tu czytamy.

Ja swoją pierwsza MasterCard kartę kredytowa dostałam bez historii kredytowej. Ale to było w 2006 roku. Widocznie aż tak dużo sie nie pozmieniało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...