Skocz do zawartości

Jak Wyrobic Sobie Historie Kredytowa ?


euro2012

Rekomendowane odpowiedzi

chyba czegoś nie rozumiem, albo nie znalazłem wyjasnienia, o którym pisał Kzielu.

Debit card to zwykła karta bankomotowa i do płatności elektronicznych, nie wymaga żadnego zabezpieczenia.

Secured to jest tylko i wyłącznie credit card, czyli taka, że żeby mieć na niej jakikolwiek limit to trzeba zrobić depozyt w wysokości 100% limitu, który na niej będzie funckjonował.

No chyba że jest jeszcze coś o czym ja nie wiem, to poproszę o oświecenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

chyba czegoś nie rozumiem, albo nie znalazłem wyjasnienia, o którym pisał Kzielu.

Debit card to zwykła karta bankomotowa i do płatności elektronicznych, nie wymaga żadnego zabezpieczenia.

Secured to jest tylko i wyłącznie credit card, czyli taka, że żeby mieć na niej jakikolwiek limit to trzeba zrobić depozyt w wysokości 100% limitu, który na niej będzie funckjonował.

No chyba że jest jeszcze coś o czym ja nie wiem, to poproszę o oświecenie.

Prepaid debit cards sa secured.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, wygląda jakby to bank wydal, ale dlaczego chcieli zabezpieczenia dla debetowej to nie wiem... Ja dostałem debetowa od reki po założeniu konta bez żadnych depozytów...

Robi się deposit po to, żeby nie płacić za konto. Albo musisz mieć 1500$ obrotu na koncie. Mąż wybrał to pierwsze.

Też do końca tych podziałów nie rozumiemy, jak karta przyjdzie i zaczniemy używać to się zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli o to badziewko co mozna sobie kupic w CVS'ie, tak?

zawsze sie zastanawialem po co tam komu takie cos.

Na prezenty, szczególnie dla młodzieży. Babcia lub wujek nie wiedzą co kupić licealiście na urodziny więc dają mu taką visę lub amex i solenizant wybiera sobie prezent w dowolnym sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej to mam kolejne pytanie, czy jak już bedę miała wybierac określoną kwotę na secured to bez znaczenia czy lepiej wpłacic jak najwyżej? Bo nie wiem czy oni pozniej zwiekszają, przekształcaja ta kartę czy ona zawsze jest secured na ta sama kwotę, jedyny zysk to punkty w historii kredytowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...