Skocz do zawartości

Jak Wyrobic Sobie Historie Kredytowa ?


euro2012

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Robi się deposit po to, żeby nie płacić za konto. Albo musisz mieć 1500$ obrotu na koncie. Mąż wybrał to pierwsze.

Też do końca tych podziałów nie rozumiemy, jak karta przyjdzie i zaczniemy używać to się zobaczy.

Wydaję mi się, że źle zrozumieliście Panią w banku. Ale oczywiście zaznaczam tylko mi się wydaję.

Karta debetowa, czyli poprostu taka do wypłacania pieniędzy i płacenia jest w Citi bezpłatna.

1500 USD to jest kwota jaką trzeba na koncie utrzymywać cały czas.

Karta Kredytowa dostępna o 18 miesiącach.

Secured CC jest możliwa przy minimalnym zabezpieczeniu w wysokości 200$.

Ale jak widzę macie konto w BOA więc sprawa załatwiona i o to chodzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy konta i w BOA i w CITI, w BOA byłam wczoraj ale to już pisałam. Ja generanie niewiele jeszcze rozumiem z tego ich systemu i chyba ciężko będzie.

Dla mnie irytujące jest najbardziej to, że nie możesz samemu przelać pieniądze za np prąd tylko podajesz firmie swój nr rachunku i oni z niego ściągają pieniądze i nie następuje to automatycznie tylko po kilku dniach. Trzeba naprwadę się pilnować, żeby były środki na koncie. A dla przyzwyczajonych do polskiego systemu takie rozwiązanie jest kłopotliwe zwłaszcza na początku.

No a jak dostaniesz jakiś czek i będziesz go chciała zrealizować to na początek dostaniesz tylko połowę pieniędzy.

Choć muszę powiedzieć, że się zdziwiłem jak ostatnio zdeponowałem czek i miałem na koncie pełną kwotę od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie sobie skomplikowali, ale pewnie jest metoda w tym szaleństwie. Ja się muszę bardzo pilnować, bo jeden dzień zwłoki z rental i płacę 75$. Więc domyślam się, że wszystkie te dodatkowe opłaty razy miliony ludzi, całkiem się opłaca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a jak dostaniesz jakiś czek i będziesz go chciała zrealizować to na początek dostaniesz tylko połowę pieniędzy.

Choć muszę powiedzieć, że się zdziwiłem jak ostatnio zdeponowałem czek i miałem na koncie pełną kwotę od razu.

W BOA przy realizacji czeku otrzymuje sie maksymalnie do $200 natychmiast, reszta z opoznieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BOA przy realizacji czeku otrzymuje sie maksymalnie do $200 natychmiast, reszta z opoznieniem.

To jest tak jakby Twoj Bank sprawdzal pokrycie czeku a na swoje ryzyko daje te $200 na poczatek. Gdy pracowalem na czek to tak bylo. Teraz dostaje forse przelewem I cala kwota jest na koncie w dniu wyplaty zaraz po polnocy tego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

staralem sie o karte rok po przyjezdzie, wczesniej nie probowalem i dostalem swoja pierwsza karte w moim banku BofA, secured na 500$, wzieli ode mnie 90$ oplaty ktora dostalem po 10 miesiacach. Placilem za zakupy, paliwo itp., za wszystko plus od razu po przyjsciu rachunku splacalem. Po kilku miesiacach inne banki same wysylaly mi oferty. Zdecydowalem sie jeszcze na Discover i Capital One w podobnych limitach. Po 10 miesiacach wszystkie limity poszly do gory tak, ze moj najmiejszy limit wysoni teraz 2000$. Takze najlepiej probowac brac pierwsza karte z banku gdzie ma sie konto checking/savings.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...