Skocz do zawartości

Czy W Szkoly Jezykowe Cos Daja?


Gość Violonczela

Rekomendowane odpowiedzi

ta sugestia dotyczy zmiany statusu ;), chodzilo mi czy masz jakies doswiadczenia, wiedze nt ;)

Masz trzy opcje: Wylot przed koncem grace period, przesiedzenie bez bana lub wyslanie formularza I-539. http://www.uscis.gov/sites/default/files/files/form/i-539instr.pdf Koszt $290

Wybor nalezy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

masz wazna wize turystyczna na 10 lat z tego co pisalas

i chcesz zmieniac status ze studenta na turyste,tego jeszcze nie bylo na forum ,aby ktos tak robil

co innego jak ktos nie mial wizy turystycznej i zmienial status z F1 czy J-1 na turystyczny status :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz wazna wize turystyczna na 10 lat z tego co pisalas

i chcesz zmieniac status ze studenta na turyste,tego jeszcze nie bylo na forum ,aby ktos tak robil

co innego jak ktos nie mial wizy turystycznej i zmienial status z F1 czy J-1 na turystyczny status :)

Ale co ma wiza do statusu? Przeciez wjechala na F1. To ze ma w paszporcie turystuczna nie uprawnia ja do przedluzenia pobytu. Musi albo wyjechac z USA i wjechac na turystycznej, albo zmienic status. Chyba ze sie myle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mylisz sie wcale

jedynie napisalem ze nie pamietam aby ktos na forum takie cos robil i jakie byla odpowiedz :) urzedu.

Bo to nie jest jakas typowa sprawa. Jak ktos byl na F-1 to zdazyl sie nazwiedzac a i 60 dni po powinno wystarczyc na zwiedzanie. Ja to nawet nie slyszalem o tym znajac duzo ludzi na F1...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Violonczela

Ale co ma wiza do statusu? Przeciez wjechala na F1. To ze ma w paszporcie turystuczna nie uprawnia ja do przedluzenia pobytu. Musi albo wyjechac z USA i wjechac na turystycznej, albo zmienic status. Chyba ze sie myle.

dokladnie tak jest..

W moim przypadku nie ma zadnej filozofii. Skonczylam kurs i jesli nie chce kontynuowac go, to mam 60 dni na opuszczenie USA. Mialam plany wakacyjne, stad moje pytania.. (moze dla niektorych malo czytelne) ;).

Bo to nie jest jakas typowa sprawa. Jak ktos byl na F-1 to zdazyl sie nazwiedzac a i 60 dni po powinno wystarczyc na zwiedzanie. Ja to nawet nie slyszalem o tym znajac duzo ludzi na F1...

ja tez nie slyszalam.. ;) ale jak widac ludzie sa rozni i sytuacje tez...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...