Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, jannapa napisał:

nie zazdroszcze. tutaj szczesliwie po zachodzie slonca temperatura spada znacznie. 8:30 i tylko 74F. po tygodniu w ABQ nie mam na co narzekac:)

Dziś rano obudziłem się o piątej, było 18°C a gdy jechałem do pracy na 8 już 22.  :rolleyes:

Takie temperatury mnie nie przerażają,  przelaczam tryb pracy na: leń,  i jakos daje rade.  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Tirowiec1312 said:

Amerykańscy sportowcy na Igrzyskach w Paryżu dowiedzieli się, że przysługuje im darmowa opieka medyczna (poza oczywistą fizjoterapią).

Nie sportowiec, ale Amerykanin, z ktorym podrozowalismy we Wloszech pare lat temu. Do dzisiejszego dnia opowiada wszystkim (ad nauseam) o tym jak sie przewrocil, rozbil brode, dostal opieke, szwy w jednym szpitalu - potem w innym szpitalu, w innym miescie, te szwy byly wyciete i rana sprawdzona. Wszystko gratis. "Nie bylo nawet miejsca gdzie zaplacic!" Jego zona latala po szpitalu, machajac karta kredytowa, a Wlosi sie smieli. MIND. BLOWN. 

Tesciowa skrecila noge we Francji. Dostala tak piekne kule, ze zabrala do lekarza w US na pokaz. Wszyscy zachwycali sie. Damn, even their crutches are elegant, powiedziala jedna pielegniarka. 

Mam inne przyklady ale nie chce zanudzac. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, katlia napisał:

Mam inne przyklady ale nie chce zanudzac.

Dawaj! Chetnie sie "ponudze". Pracy nie ma to jakos dotrwam do lunchu.  ;)

 

edit: Po lunchu spadam do domu, pakuje sie i ruszam do Lincoln City nad Pacific, hotel do niedzieli zarezerwowany. Jutro bede gosciem na amerykanskim weselu (na dwiescie ponoc osob!). Az jestem ciekaw jak bedzie. Na wszelki wypadek, nauczony doswiadczeniem, flaszke, sloik smalcu, chleb i ogorki zabieram ze soba.

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/21/2024 at 11:28 PM, andyopole said:

Wybory wyborami a zima coraz bliżej. A jak się tatara zachce to bez kiszonego ogórka ani rusz. Zapasy trzeba robić! Ogórki z własnego ogródka. 

20240721_152754.jpg

Pan sam takie specjały robi? to andrusy czy inna odmiana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...