Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje :)

To ja w takim razie robię plan życia na kolejne 20 lat :D

I biegam za praca. I zamiast dostrzec moj wielki ukryty potencjał to mi mówią, ze ładna jestem. I mnie zatrudnia. Haha

A ja nie dosc ze stary to na dodatek brzydki... O nowej pracy tylko pomarzyc...

...no tak...i trzeba zrobic plan zycia...na kolejne 40 lat.. ;)

Madrosc ludowa glosi ze najtrudniejsze pierwsze czterdziesci lat, Kolejne czterdziestki sa duzo latwiejsze. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam Polska na 1. miejscu robi? :P

I ja chce Toyotę :) Najlepiej hybrydową :D

Gdyby nie była bankowa tylko moja, dałbym.

Co do hybrydy. Jakiś czas temu widziałem porównanie właśnie Camry, tradycyjnej i hybrydowej. Koszt jednej mili dla zwykłej wynosił $0.52 a dla hybrydy $0.56. Wliczone ceny zakupu, paliwa i serwisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie kiepsko. Zakaz mycia samochodów i podlewania trawników, ale sąsiedzi i tak podlewaja :/ nie wszyscy, ale jednak. W wiadomosciach ostatnio tez był watek taki, ze w niektórych restauracjach podaje sie gościowi wode nawet jak jej nie zamawiał. I jak ktos nie chce to wiadomo, że może jej nie wypić. Zostawia a potem wylewaja. No i była debata z klientami czy maja problem zapytac o wodę czy nie :P

Hah tak Andy ;)

A cos jeszcze było na temat, ze mozna pozyskac czysta wodę ze ścieków, ale nie wszystkim to pasuje i tez do konca tego nie robią... nie wiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...