Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, Dublin napisał:

Lepiej przyznajcie sie jak glosowaliscie w wyborach... zeby bylo wiadomo kogo lubic mniej... ;)

Ja tylko chciałem powiedzieć że jak się kiedyś tu znajdziesz i zadasz komuś takie pytanie, to będą cię uważać za kogoś bardzo źle wychowanego...

A na kogo ja głosowałem to łatwo zgadnąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ?? polityka tu rzeczywiscie w spoleczenstwie nie jest tematem przy ktorym skacze sie do gardel. ale nie widzialem oporow zeby ktos sie deklarowal na republikanina czy demokrate. przynajmniej ja tak zauwazylem ze jak w konwersacji ktos sie zdeklaruje i ze tak powiem poglady sie nie spikna to sie dalej tematu nie drazy bo i po co .

 

ja pierwszy rok tu jestem wiec nie moge glosowac ale to prawda ze wybor w tych wyborach moze byc zly i jeszcze gorszy.

Trump to arogant i raczej bardziej pasuje na el presidente silego panstwa niz pani Clinton ktora ogole ma przeslanie ze bedzie jak bedzie ale bedzie dobrze. Mocnym jej punktem jest na pewno jej maz bo ciezko uwierzyc ze da rade gonitwie jaka jest prezydentura. Raczej to Bill bedzie trzymal wszystko w garsci bo oprocz afery rozporkowej to byl uwazany za prezydenta dobrze przygotowanego i poinformowanego. Ponoc zaden raport ktory wyladowal na jego biurku nie byl ominiety czy pominiety. Przynajmniej takie opinie sie tu spotyka.

 

Obadamy kto wygra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tylko tu jest innaczej niz PL u nas patriotyzm to glownie polowanie na mniej polskich Polakow. tutaj jest wielokulturowosc a patriotra moze sie nazywac kazdy. ale to przeciez kazdy wie co tu troche mieszka albo bywal

 

no a na wscibskiej dopytywanie to chyba wszedzie reaguje sie tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...