Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

teraz licze, ze ktos w biurze zechce przygarnac troche cukinii i ogorkow

Szkoda ze ten kraj taki duzy, zagospodarowalbym z przyjemnoscia Twoje nadwyżki i podzielil się gotowymi wyrobami w podzięce.

Zainspirowany wątkiem nabyłem wlasnie w sklepie składniki na lecho, bukiet kopru (to dla Violonczeli) oraz chyba ze dwa kilo fajnych ogoreczkow na "małosolne".

Nastawiam Pink Floydow i ruszam do kuchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobilam leczo, sie zjadlo, bylo dobre

pierwszy raz w zyciu zrobilam salatke sloikowa z octem i olejem - 11 sloikow wyszlo, mam nadzieje, ze bedzie dobra

imprezujacym milego imprezowania, siedzacym w domu milego siedzenia;)

ja sobie odpalilam piwo (pale ale sierra nevada - niezastapione i nie do pobicia przez inne) i chyba sie pogapie w telewizor - o ile nie zasne - mam kilka fajnych filmow do nadrobienia

milego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapomniałam kupić garnek, za to ziemniaki owszem :) Czeka mnie kolejna rundka do sklepu, bo garnka żadnego tu nie ma, a jutro obiecałam chłopakom mielone z ziemniaczkami i mizerią (dobrze, że meksykanie lubią śmietanę bo taka sama pyszna i gęsta jak nasza).

Obczaiłam dobrą piekarnię, w Walmarcie kupiłam też parę rzeczy, więc z pewnością będziemy tak zaglądać. Reszta syfów i mrożonek niech sobie dalej czeka aż je zakupią amerykańskie gosposie :P W zamrażarce niestety takie lody, młody mówi że pyszne:

http://www.youtube.com/watch?v=SozZHZAWS64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jannapa dałabym ci przepis na te sałatki ogorkowe, ale moja mama je ma a jest teraz na wakacjach wiec musiałabym z tydzien poczekać a do tego czasu to juz je pewnie zrobisz. Z obserwacji pamietam, ze były to na prawde proste i smaczne przepisy. Jak ni ma za duzo cudów to nigdy sie nie znudzi. Przynajmniej mi sałatka ogórkowa sie nie nudzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha.

nie daj boze komus rybka zaszkodzi i na moje pikle bedzie

a potem prawnicy, sprawy sadowe, odszkodowania - po co komu takie nerwy;)

swoja droga widzialam wczoraj w krogerze sloik pikli za 9.99

i salatke z ogorkow za 7.99

moze to jednak jest jakis pomysl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...