Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, pelasia napisał:

Ale jaka radochę maja ;) mąż wyjedzie na rok i z 4 kotów po powrocie sie 8 zrobi  Hahahaha

Jak w zeszlym roku moja kotka miala male (nie planowane, znalezlimy ja jak byla w ciazy) to mialam w domu 9 kotow na raz. :P Nigdy wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎1‎/‎28‎/‎2017 o 14:53, haneczka019 napisał:

Andy Jakub 

Andy jak tam poi tańcach? Mam nadzieje, że nic cię nie boli :P.

...

Frekwencja dopisala a to najwazniejsze. Polska Szkolka dla dzieci przetrwa jeszcze jakis czas. Osobiscie nie tanczylem chcac uczcic w ten sposob pamiec mojej zmarlej Mamy Chrzestnej ktora odeszla przed Bozym Narodzeniem. To taka moja najukochansza Ciotunia, zawsze mi smazyla (moje ulubione wtedy) mielone gdy bylem u niej na wakacjach.

W kazdym razie zabawa byla przednia, przy zywej muzyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ilon napisał:

Andy, czy byly jakies smakolyki na balu?

Alez oczywiscie. Oprocz pelnej obiadokolacji (mash potato, kasza, pieczen ze schabu z grzybami, ryba w sosie plus przeroznego rodzaju surowki i salatki  z baru, ktory jest w podziemiach naszego Domu Polskiego, "szkolne" mamuski napiekly roznych domowych ciast, podkreslam: domowych. Rozne serniki, pierniki, owocowe i jakies przekladance roznego kalibru, ktorych nie potrafie nazwac. Do tego trunki w duzym wyborze ale te juz trzeba bylo sobie kupic bo to jednak dochod na szkole byl przeznaczony. Bar akurat na mnie nie zarobil bo tym razem nie bylem czlowiekiem tylko samochodem. :D

Edytowane przez andyopole
  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, andyopole napisał:

Alez oczywiscie. Oprocz pelnej obiadokolacji (mash potato, kasza, pieczen ze schabu z grzybami, ryba w sosie plus przeroznego rodzaju surowki i salatki  z baru, ktory jest w podziemiach naszego Domu Polskiego, "szkolne" mamuski napiekly roznych domowych ciast, podkreslam: domowych. Rozne serniki, pierniki, owocowe i jakies przekladance roznego kalibru, ktorych nie potrafie nazwac. Do tego trunki w duzym wyborze ale te juz trzeba bylo sobie kupic bo to jednak dochod na szkole byl przeznaczony. Bar akurat na mnie nie zarobil bo tym razem nie bylem czlowiekiem tylko samochodem. :D

Nicee.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...