Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Jannapa ja chce pracowac w hotelu ^^ ale póki co szukam czegokolwiek, bo edukacja czeka :D

aaaa to z wlasnego doswiadczenia ci powiem, ze podczas edukacji to sie dopiero czlowiek nasiedzi:/ ;)

... robię ketchup z 30 lbs pomidorów!

loooo matko, nie zazdroszcze (ale niejakie schadenfreude odczuwam;))

zasadniczo pomidory jeszcze na mnie czekaja, wiec jak opracujesz jakies patenty ulatwiajace zycie podczas wekowania pomidorow, rob notatki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa to z wlasnego doswiadczenia ci powiem, ze podczas edukacji to sie dopiero czlowiek nasiedzi:/ ;)

loooo matko, nie zazdroszcze (ale niejakie schadenfreude odczuwam;))

zasadniczo pomidory jeszcze na mnie czekaja, wiec jak opracujesz jakies patenty ulatwiajace zycie podczas wekowania pomidorow, rob notatki!

Nie robię notatek. O przepisy też mnie proszę nie pytać. Nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły dziś ostatnie paczki z polamer, wysyłka faktycznie szybka, ale niestety trochę chłopakom zajęło wyjmowanie batrii z urządzeń....paczki także zatoczyły koło między LA a Oakland, chyba ktoś się pomylił i wracały.

Nie wiem, czy to wrzucić do osobnego tematu, bo czasem ludzie pytają. Wysłaliśmy ok. 22 kg w 5 paczkach za ok. 2500zł. Zrobiliśmy tak, że paczki zostały w Warszawie do czasu, aż tu nie znależliśmy mieszkania w CA. Jak już wynajęliśmy wysłaliśmy maila z adresem i paczki zostały wysłane, to super opcja dla przeprowadzkowiczów. Za przetrzymanie paczek nic nie płaciliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...