Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tylko tyle ze amerykanski Fusion jest znacznie ładniejszy niz europejski ;)

To jest zupełnie inny samochód ;) .

Paulina89 gratuluję, to znaczy, że jesteś świetnym kandydatem na nauczyciela. Świetnie uczy i strzelać potrafi ;).

Jak tam twoje sprawy wyjazdowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :D

A co do mojego wyjazdu do Korei to los zdecydowal za mnie w sumie i nie przenosze sie. Bede w Stanach "sama" (sama w cudzyslowie, bo zostaje z kotem i mam tutaj mnostwo znajomych i sasiadke-Polke w tej samej osadzie, wiec nie bede taka sama jak palec) przez rok, a pozniej kiedy maz wroci armia przenosi nas najprawdopodobniej do Maryland. Wyjazd do Korei mialby swoje duze plusy i tez spore minusy wiec uczucie jest takie bitter-sweet, ale mysle pozytywnie. Maz mnie odwiedzi po kilku misiacach a pozniej ja odwiedze jego i jakos ten czas poleci. Teraz zamierzam przejsc z full time na studiach na part time i pracowac full time albo part time. Na razie nie zapeszam, ale dam znac pozniej co sie ze mna dzieje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :D

A co do mojego wyjazdu do Korei to los zdecydowal za mnie w sumie i nie przenosze sie. Bede w Stanach "sama" (sama w cudzyslowie, bo zostaje z kotem i mam tutaj mnostwo znajomych i sasiadke-Polke w tej samej osadzie, wiec nie bede taka sama jak palec) przez rok, a pozniej kiedy maz wroci armia przenosi nas najprawdopodobniej do Maryland. Wyjazd do Korei mialby swoje duze plusy i tez spore minusy wiec uczucie jest takie bitter-sweet, ale mysle pozytywnie. Maz mnie odwiedzi po kilku misiacach a pozniej ja odwiedze jego i jakos ten czas poleci. Teraz zamierzam przejsc z full time na studiach na part time i pracowac full time albo part time. Na razie nie zapeszam, ale dam znac pozniej co sie ze mna dzieje ;)

No proszę, wychodzi na to, że nawet nieźle się to układa.

To ja czekam na jakieś wpisy na blogu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, wychodzi na to, że nawet nieźle się to układa.

To ja czekam na jakieś wpisy na blogu ;).

wierz mi, ze zabieram sie za pisanie caly czas i jak juz cos zaczne to nie moge skonczyc. Mam ponad 20 postow "roboczych" ;) zaczetych i czasem po prostu nie chce mi sie czekac az sie zdjecia zaladuja itp. Ale w tym tyg pojawi sie na pewno jeden wpis, ktory dzisiaj bede konczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas dziś było trzęsienie ziemi i niestety poczulismy...na początku nie skojarzyliśmy bo wstrząs był lekki, ale potem do nas dotarło - minus mieszkania w Cali :) Muszę kupić zestaw ratunkowy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylam na rolkach z wychowankami z pracy:)

Za tydzien lece do Polski i musze przez ten tydzien wyrobic sie z napisaniem 5 eseji.

Paulina-gratulacje prezentacji i powodzenia ze szkola i praca:)Ja teraz jestem w szkole na FT a w pracy na PT i narazie tak jest jak dla mnie najlepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle ze amerykanski Fusion jest znacznie ładniejszy niz europejski ;)

No pewnie dlatego, ze amerykanski Fusion to Fusion, a europejski Fusion to Fiesta po retuszu :)

kupilam automatic.

A "automatic" to skrzyni biegow nie ma? :D

Gratulacje, Paulina_89! I gratuluje podjecia decyzji ws. Korei!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :D

A co do mojego wyjazdu do Korei to los zdecydowal za mnie w sumie i nie przenosze sie. Bede w Stanach "sama" (sama w cudzyslowie, bo zostaje z kotem i mam tutaj mnostwo znajomych i sasiadke-Polke w tej samej osadzie, wiec nie bede taka sama jak palec) przez rok, a pozniej kiedy maz wroci armia przenosi nas najprawdopodobniej do Maryland. Wyjazd do Korei mialby swoje duze plusy i tez spore minusy wiec uczucie jest takie bitter-sweet, ale mysle pozytywnie. Maz mnie odwiedzi po kilku misiacach a pozniej ja odwiedze jego i jakos ten czas poleci. Teraz zamierzam przejsc z full time na studiach na part time i pracowac full time albo part time. Na razie nie zapeszam, ale dam znac pozniej co sie ze mna dzieje ;)

Rok nie wyrok. Będzie dobrze.

A nuż Ci się spodoba bycie slomiana wdową. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, Paulina_89! I gratuluje podjecia decyzji ws. Korei!

Dziękuję. To byla najtrudniejsza decyzja jaka musielismy podjac do tej pory.

Rok nie wyrok. Będzie dobrze.

A nuż Ci się spodoba bycie slomiana wdową. ;-)

Już raz przez to przechodzilismy (maz byl w Iraku), przejdziemy i teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas dziś było trzęsienie ziemi i niestety poczulismy...na początku nie skojarzyliśmy bo wstrząs był lekki, ale potem do nas dotarło - minus mieszkania w Cali :) Muszę kupić zestaw ratunkowy!

I jak pierwsze wrażenia :)? A tak a`propos, nie informują wcześniej, że będą wstrząsy? Nie ma żadnych alertów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...