Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie jeszcze tak nisko nie zeszla :( Ale to mowisz, zeby sie na poludnie przejechac? :)

Wczoraj w Lowell jak wracalam z pracy byla cena na obu stacjach Speedway $1.99. Az przetarlam oczy ze zdumienia, a poprzedniego dnia zatankowalam za $2.05 i wydawalo mi sie ze to byla super cena, bo przejezdzalam w Cedar Lake kolo BP i bylo $2.29. Wiec przyjezdzaj, tym bardziej ze daleko nie masz.... :D

Wlasnie sprawdzilam online i nadal na Speedway w Lowell jest cena $1,99 a u ciebie $2.15

przymusowy ;)

Kurcze, w sumie to dzieki niemu, trzeba przyznac! A dolar jak fajnie stoi w stosunku do zlotowki. Dla mnie super, bo wlasnie bede rezerwowac apartament w Zakopanym na tydzien w maju, i napewno wyniesie mnie teraz mniej jak zaplace z gory niz w maju...

Chociaz , kto wie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Lowell jak wracalam z pracy byla cena na obu stacjach Speedway $1.99. Az przetarlam oczy ze zdumienia, a poprzedniego dnia zatankowalam za $2.05 i wydawalo mi sie ze to byla super cena, bo przejezdzalam w Cedar Lake kolo BP i bylo $2.29. Wiec przyjezdzaj, tym bardziej ze daleko nie masz.... :D

Wlasnie sprawdzilam online i nadal na Speedway w Lowell jest cena $1,99 a u ciebie $2.15

Mam nadzieje, ze cena utrzyma sie do lata przynajmniej, albo spadnie, to jeszcze lepiej, bo planuje czeste wycieczki nad ocean.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...