Skocz do zawartości

Data Przylotu Inna Niż W Ds-160


Rekomendowane odpowiedzi

Umiesz czytać ze zrozumieniem? Możesz jechać kiedy tylko chcesz. Moze tak być ze na lotnisku w USA dostaniesz pytanie typu "masz wize od 2 lat, czemu dopiero teraz przylatujesz". Odpowiesz zgodnie z prawda.

Właśnie dlatego, że czytać umiem nawiązuję do sytuacji z tego tematu http://forum.usa.info.pl/topic/24234-nie-wpuszczenie-na-poklad-samolotu-z-powodu-anulowania-wizy-turystycznej/

Po prostu nie chcę mieć takiej przygody przy następnych lotach jak wymieniona bohaterka. Dobrze mówisz, że polecę za dwa lata, zapyta mnie czemu tak późno, a ja mu odpowiem i mnie wpuści i będzie super. Tylko pytanie co będzie przy następnej podróży.

raczej nie masz się co martwić, ja we wniosku wizowym podałam, że chce lecieć w grudniu na święta parę dni, ostatecznie poleciałam na wakacjach 2 lata później, nikt o nic nie pytał, rozmowa na lotnisku standard do kogo, na ile. ale co człowiek to przypadek :D

Właśnie tym co we wniosku się nie martwię, bo określiłem, że nie mam precyzyjnych planów. Martwię się tym co powiedziałem konsulowi i co wstukał w komputer - pobyt 5 dni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja też miałam we wniosku, że na święta na 2 tyg, a potem było na wakacje na 2 miesiące, po prostu plany się zmieniły i już :D

I nie miałaś później problemów z następnym przylotem? Bo tylko o to mi chodzi :)

Może trochę z tym przesadzam, ale już taki jestem, że chcę o wszystko zapytać.

Dziękuję za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neo itax. Powołujesz sie na posty i historie ludzi którzy nie jechali do USA w celach turystycznych a korzystali z wizy turystycznej. Do tego ileś tam osob siedziało w USA kilka miesięcy.

Ty, o ile wybierasz sie turystycznie, nie masz sie czego obawiać. Zycze miłej podrozy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neo itax. Powołujesz sie na posty i historie ludzi którzy nie jechali do USA w celach turystycznych a korzystali z wizy turystycznej. Do tego ileś tam osob siedziało w USA kilka miesięcy.

Ty, o ile wybierasz sie turystycznie, nie masz sie czego obawiać. Zycze miłej podrozy.

Super dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...