Skocz do zawartości

Biznes W Usa


autogaz1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Vehicle Technologies. (a) By December 31, 2015, all new light duty vehicles leased or purchased by agencies must be alternative fueled vehicles, such as hybrid or electric, compressed natural gas, or biofuel. Moreover, agency alternative fueled vehicles must, as soon as practicable, be located in proximity to fueling stations with available alternative fuels, and be operated on the alternative fuel for which the vehicle is designed. Where practicable, agencies should encourage development of commercial infrastructure for alternative fuel or provide flex fuel and alternative fuel pumps and charging stations at Federal fueling sites.

Ja Ci zycze naprawde jak najlepiej, ale to jeszcze nie oznacza wysypu zakladow z instalacjami. Co wiecej obawiam sie, ze po prostu beda te instalacje montowane przez producentow. Te przepisy dotycza tylko pojazdow federalnych. Stanowe nie sa tam wymienione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto, fakt jest, ze wiekszosc Amerykanow nawet nie wie, ze jest cos takiego jak samochod na gaz! Paliwo z oleju do salaty jest tu bardziej znane niz gaz! Zanim mase ludzi w USA sie o tym dowie, douczy i zaakceptuje, hybrydy i 100% elektryczne auta beda tak pospolite ze konkurencja na gaz bedzie prawdopodobnie nie do przebicia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto, fakt jest, ze wiekszosc Amerykanow nawet nie wie, ze jest cos takiego jak samochod na gaz! Paliwo z oleju do salaty jest tu bardziej znane niz gaz! Zanim mase ludzi w USA sie o tym dowie, douczy i zaakceptuje, hybrydy i 100% elektryczne auta beda tak pospolite ze konkurencja na gaz bedzie prawdopodobnie nie do przebicia.

Auta elektryczne mają mankament ; ładowanie trwa zbyt długo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auta elektryczne mają mankament ; ładowanie trwa zbyt długo ?

Jak juz gaz bedzie popularny w US, to wpadnij na forum i udowodnij ze bylismy w bledzie. Poki co rozmawiamy o tym co sie komus kto nie ma najmniejszego pojecia o US wydaje ze sie stanie w przyszlosci.

Moze i trwa zbyt dlugo, ale przynajmniej kilka Tesli model S (~$100k) jezdzi w mojej okolicy. Samochodu na gaz nie widzialem nigdy zadnego. Tesle czy Leafa mozna sobie naladowac w garazu. Samochodu na gaz nie mozna zatankowac nigdzie. Gaz to sie uzywa sie do grillowania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie, czy flex fuel (E85) podchodzi po ustawe? Jest liczone przez DOE jako paliwo alternatywne (2700 stacji, glownie wschod i midwest). Jesli tak to samochody juz sa, stacje sa, dodac wiecej to nie problem bo to jak benzyna.

Z obecnych 2300 z kawalkiem stacji z LPG wiele to po prostu U-haul. Sam mijam do pracy po drodze jedenego z LPG. Nie wiem czy bym to do regularnych stacji zaliczyl.

Ja widze relatywnie dosc duzo Voltow. Chyba jakbym mial wybierac pod przymusem to to jest samochod dla mnie.

autogaz, wlasciwie zrobiono Ci w tym watku darmowa analize SWOT. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazu jaki używa się do samochodow to jest gaz ziemny, którego akurat USA maja pod dostatkiem. Uzywaja go jednak tylko samochody flotowe. U mnie jezdza na nim wszystkie samochody NW NAtural Gas czyli "gazowni". Ta instalacja jest jednak sporo drozsza i tankowanie bardziej skomplikowane. Gazownia na tym jeździ bo ma gaz niejako u siebie na podworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozum ze nas nie musisz przekonywac do instalacji LPG. Sam mialem taki samochod I wiem ze w Europie to sie kalkuluje.

Ty przekonaj Amerykanow w USA.

Jesli Ci sie uda bede pierwszy, ktory pogratuluje Ci sukcesu.

Moze nawet w nagrode zatrudnisz mnie na szofera ktoregos ze swoich Rollce Roycow za bardzo przyzwoita stawke.

Serdecznie zyczac Tobie I sobie pozostaje z szacunkiem. :D


Auto jesli sie nie myle na holenderskich numerach ale koncowka do LPG nie byla holenderska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...