Skocz do zawartości

Udział W Loterii Wizowej (Negatywny) A Ponowny Wjazd Do Usa Na Wizie Turystycznej


Rekomendowane odpowiedzi

O ile się orientuję po prostu tego teraz nie ma (ten druk na dobrą sprawę i tak nie był potrzebny bo w systemie jest wszystko zapisane). Druku nie dostajesz, nie wypełniasz, i nie oddajesz. A jeśli z jakiegoś powodu jest do czegoś potrzebny to można się gdzieś w necie zalogować i sobie wydrukować. Wydaje mi się że tak to wygląda ale sam też nie byłem w USA odkąd znieśli te papierki, a będę przez to samo przechodzić za tydzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Orientuje sie ktoś z was w takiej sytuacji : mianowicie posiadam wizę turystyczna na 10 lat ( dostałem ja w 2013 ) byłem 1 raz w stanach na 2 tyg i wróciłem . Następnie wylosowalem w dv2015 zieloną kartę, i teraz pytanie, jak nie przejdę rozmowy o wizę imigracyjna, czyli jej nie otrzymam, to czy moja wiza turystyczna nadal bedzie ważna, i czy bez problemu będę mógł polecieć do USA na wakacje np na 2 tyg ??? Złożyłem juz aplikacje na zielona kartę i czekam na termin rozmowy gdzie będę go miał najprawdopodobniej w lutym. Jak przejdę rozmowę o ZK to wylatuje w czerwcu i zostaje na długo, a jak nie otrzymam ZK to tak czy srak chce polecieć na turystycznej w czerwcu np na 2 tyg. i ciekawi mnie to czy będę miał jakiś przypał ze mnie zawrócą czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...