Skocz do zawartości

Szansa Na Wize?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Chcę teraz się ubiegać o wize w Polsce bo akurat będę u rodziny i chciałam zobaczyć czy w Krakowie konsul będzie trochę milszy niż w Amsterdamie. Tam nawet nie miałam okazji się wytłumaczyć i już papierek 214b.

Tylko nie wiem czy lepiej F- 1 czy B-2. Na jaką mam większą szanse według was? Chodź moje szanse i tak są marne...ale do 3 razy sztuka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, to całkiem nie tak.

Jestem zapisana do programu au pair więc wyjechać na wize J-1 na rok to opcja.

Druga opcja to staranie się o wize turystyczną na 2 tygodnie (żeby tylko odwiedzić znajomych)

Opcja 3 spróbować raz jeszcze ubiegać się o wieze studencką.

Ewentualnie kombinacja pomiędzy opcją 2 i 3 (najpierw 2 tygodniowy wyjazd, w styczniu college).

I stąd moje pytanie na co mam większą szanse. Ja nic nie kombinuje i nie kłamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę teraz się ubiegać o wize w Polsce bo akurat będę u rodziny i chciałam zobaczyć czy w Krakowie konsul będzie trochę milszy niż w Amsterdamie. Tam nawet nie miałam okazji się wytłumaczyć i już papierek 214b.

Tylko nie wiem czy lepiej F- 1 czy B-2. Na jaką mam większą szanse według was? Chodź moje szanse i tak są marne...ale do 3 razy sztuka!

Teraz po dwóch odmowach nie ma znaczenia o jaką wizę będziesz się starać ,nie ma znaczenia gdzie ,nie ma znaczenia do jakiej szkoły .Musisz zwyczajnie mieć bardzo dużo szczęścia aby trafić na konsula który się zmiłuje i da Ci wizę . Starałaś się dwukrotnie w krótkim okresie czasu ,teraz pójdziesz trzeci raz .To widać ,że chcesz za wszelką cenę dostać się do USA wszelkimi sposobami. Więc będzie bardzo trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...