Skocz do zawartości

Dv 2016 Rejestracja Od 1 Pazdziernika Do 3 Listopada 2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 502
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Może być to spowodowane tym, że wiele osób w jednej chwili używa tej strony i wysyła zgłoszenia, bo jakby nie było to zostało mało czasu :]

Po godzinie czasu wyskoczy komunikat ze minelo 60 min bez odpowiedzi serwera i zalecane jest wypełnienie od poczatku. Wypełnilem od poczatku i wszystko poszlo ok:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanie w jakim wieku najlepiej wziąć udział w loterii wizowej ? :) , czy poczekać , aż się podszkoli w angielskim (pytam w imieniu brata ) , jego angielski jest na

baaaaaaardzo słabym poziomie , bo trochę nie dobrze by było jakby go wylosowali , pojechał by tam i nawet głupiego Good Morning :P

Najlepsza i najintensywniejsza nauka jezyka jest wlasnie wtedy gdy sie go uczy w danym kraju! Takze smailo aplikujcie:) A nic nie stoi na przeszkodzie by juz dzis zaczal sie uczyc, by miec chociaz podstawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na samym poczatku bylo zle a widac ze ludzie sluchaja apeli i teraz to sie rozklada w miare w czasie i nie powinno byc duzych problemow z wyslaniem wniosku -chyba ze czekasz na sam koniec ;)na pare min przed samym zamknieciem

OK dzieki sly,

czyli pewnosci nie ma, niby korkow nie bylo ale nigdy nic nie wiadomo w sumie juz sie teraz korkuje troche...ja mysle ze to wynika z jakis glupich przesadow ze jak wysla jako ostatni to bede wylosowany czy cos w tym rodzaju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK dzieki sly,

czyli pewnosci nie ma, niby korkow nie bylo ale nigdy nic nie wiadomo w sumie juz sie teraz korkuje troche...ja mysle ze to wynika z jakis glupich przesadow ze jak wysla jako ostatni to bede wylosowany czy cos w tym rodzaju

... no patrz Pan, a ja wysłałem wniosek kilka minut po uruchomieniu dv2016. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...