Skocz do zawartości

Dv 2016 Rejestracja Od 1 Pazdziernika Do 3 Listopada 2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 502
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jeszcze nigdy nic nie wygrałem i nie zostałem wylosowany, innej opcji tym razem tez nie widzę :unsure:

....ale póki co, nie jest aż tak źle w Polsce. Prace mam, domek mam, nie jest źle. W razie czego mam 5 lat doświadczenia za granicą i mogę tam zawsze wrócić. Przyszłość pokaże jak to będzie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam problem przy wypełnianiu formularza.

Mianowicie po wpisanieu adresu i kraju urodzenia, itp. Wyskakuje na końcu mi komunikat "

Skoro Polska jest na liście, dlaczego wyskakuje taki błąd? Mam wybrać 'No' i potem POLAND? Czemu tak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam problem przy wypełnianiu formularza.

Mianowicie po wpisanieu adresu i kraju urodzenia, itp. Wyskakuje na końcu mi komunikat "

Skoro Polska jest na liście, dlaczego wyskakuje taki błąd? Mam wybrać 'No' i potem POLAND? Czemu tak jest?

Jeśli jesteś Polakiem z polski a jesteś to wybierasz yes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dłuższym przeglądaniu forum, czytaniu, człowiek żałuje, że zmarnował swoją szansę 2 lata temu. Tak sobie myślę, że mogłam w ogóle nie brać udziału, nie miałabym teraz czego żałować. Jeszcze dość niski numer, wtedy, to już człowieka najbardziej dobija. Nigdzie w życiu szczęścia, nic nie wygrałam, a tutaj nagle się udało. Jaki człowiek głupi był, można było jakoś kombinować. Szkoda - że tak a nie innaczej się potoczyło. Teraz pewnie nie wylosują, tak los chciał widocznie.

Mam jeszcze pytanko mam 20 postów, w takim razie czemu widzę tylko te z tego roku ? a tych starych już nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam 20 lat, więc mam składać z rodzicami formularz? czy mogę sama? chodzi o nieukończone 21(mam średnie wykształcenie). skoro moi rodzice maja po dwie szanse to obydwoje mnie mogą podać? nie wiem czy zgłaszać sama czy z rodzicami(2 szanse) czy sama i z rodzicami (3 szanse) ? ostatnia opcja coś raczej nie realna..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...