Skocz do zawartości

Dv 2016 Rejestracja Od 1 Pazdziernika Do 3 Listopada 2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

  • Odpowiedzi 502
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam, ja mam trochę pytanie poza tematem. Kiedy jest ogłoszenie państw zakwalifikowanych do loterii DV 2017? A może już było? Jeśli jest jakiś temat na forum odnośnie loterii 2017 to proszę mnie tam przekierować (osobiście nie znalazłem) :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam trochę pytanie poza tematem. Kiedy jest ogłoszenie państw zakwalifikowanych do loterii DV 2017? A może już było? Jeśli jest jakiś temat na forum odnośnie loterii 2017 to proszę mnie tam przekierować (osobiście nie znalazłem) :).

Obecnie leci 2016. Nie ma jeszcze 2017.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem wniosek DS-160, pomimo tego, że wziąłem udział w loterii wizowej. Zapłacone przelewem online, ale $$$ dotrze jutro ... i jutro umówię się na wizytę. Ciekawe czy udział w loterii wpłynie na decyzję konsula w sprawie wizy turystycznej.... Płakać i marudzić nie będę w razie odmowy. Na zieloną kartę nawet nie liczę (nigdy nic nie wygrałem), i sam jestem ciekaw jak to "pójdzie" w ambasadzie. O efektach poinformuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie mam pojęcia czy wpłynie czy też nie. Wziąłem udział w loterii, ale całkowicie na luzie do tego podchodzę... szczerze, jeśli miałbym gdzieś na stałe, to raczej wybrałbym Kanadę. Europę prawie całą już zwiedziłem (samochodem, prywatnie), a w USA jeszcze nie byłem. Pracę mam tu dobrą, dom, samochód, ale jestem singlem ( jeszcze póki co :D ), dzieci nie mam (przynajmniej nic o tym nie wiem :D ). Jak nie dostanę wizy i nie wygram green card, to postaram się odwiedzić w tym roku rodzinę w Kanadzie a Amerykę już sobie odpuszczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...