Skocz do zawartości

Dv 2016 Rejestracja Od 1 Pazdziernika Do 3 Listopada 2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Też czekam na informację jak poszło, raz że bardzo mnie to ciekawi, a dwa w przyszłości mam zamiar postąpić podobnie :).

Spokojnie Panowie, w środę będę w konsulacie :) Jak wyżej już napisałem...oczywiście o rezultacie poinformuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 502
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

kiedys podawali ze Polacy zlozyli kolo 200 tys zgloszen do loterii i jesli wyslanie zgloszenia by przeszkadzala to te osoby nie zobacza USA ;)

a mamy na tym forum osoby co wyslaly zgloszenie,nie wygraly a dostaly wizy :) fakt moze nie kazda osoba -a co powiedziec o tych co nie wyslali zgloszenia i nie dostali wizy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, w poprzednim tygodniu we wtorek wieczór siedzie sobie w domu i myślę....zajrzę do profilu na stronie ambasady. Sprawdzam dane...są ok, patrze na godzinę umówienia i na date, 3..03, chwila zamysłu, kurcze to nie jutro tylko dzisiaj jest 3 marca :(. Nie wiem co mi z tą środą się zamyśliło. :(

Dzisiaj już byłem zgodnie z harmonogramem, multum ludzi, trzy pytania i wiza na 10 lat z literką M.

Nie pytała o loterię i nie chciała żadnego świstka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę coś szczerze. Podchodząc do okienka, Po przywitaniu się i po tym jak "spojrzała przenikliwie" z uśmiechem (tak jakoś bardzo wyjątkowo) wiedziałem, że będzie ok :). Nie denerwowałem się, to nie sprawa życia i śmierci, nie egzamin i nie byłem nastawiony bojowo "musze mieć wizę". Nie to nie i tyle. :) ... ale udało się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza loteria (20lat w styczniu minęło) chęć mieszkania w USA odziedziczyłem chyba po Świętej Pamięci Dziadku, który w latach 70/80 wyjechał zarobić do Bostonu na trochę.

Oglądając jedyne zdjęcie które przetrwało gdzie stoi na jakimś mega dużym parkingu, wokoło niego same amerykańskie stare auta, trzymając kożuchy do handlu, aż przechodzą ciarki, miejsca niestety nie udało mi się odnaleźć, już pewnie jest zmienione.

To coś siedzi we mnie, na forum zarejestrowałem się gdy jeszcze "marzyłem" o tym aby móc złożyć wniosek na loterię, dokładnie w lipcu 2011, i do dziś ten promyk nadziei jest we mnie, a może akurat. Powodzenia dla wszystkich, i oby się udało dla tych wszystkich którzy tak mocno w to wierzą jak ja, Pozdrawiam

Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...