Skocz do zawartości

Dv 2016 Rejestracja Od 1 Pazdziernika Do 3 Listopada 2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Kaer z tym sie zgodze aby kazdy zobaczyl jak jest teraz oraz jakie moga byc zmiany bo zmiany beda :) w sprawach emerytur

trzeba tez dobrze poznac czyjes zasady placenia,przechodzenia na emeryture aby nie bylo ze ktos ma 3 tys dol to ja tak samo bede miec lub tez wiecej ;)


o godzinie 18 polskiego czasu bedzie koniec z przyjmowaniem zgloszen do loterii wizowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 502
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wysłałem dzisiaj zgłoszenie, nie było żadnych problemów w działaniem strony. Rano rzutem na taśme zrobiłem zdjęcie w Warszawie u jakiegos normalnego fotografa. Zapytałem sie czy dużo osób robiło w tym roku zdjęcia do loterii, Pani odpowiedziała że w tym roku zdjęcia do loterii robiło u niej średnio 15-17 osób dziennie!! Nie wie skad taki tłum nagle ale w tym roku to jakas masakra byla. Czy loteria była jakos mocno reklamowana, poruszana w mediach ??? Czy juz wszyscy już sie zwijaja z naszego ukochanego kraju ? chcecie ZUS do zapaści doprowadzić czy jak :) ? Czy to może efekt naszego umiłowanego premiera który dał syngał żeby się ewakuowac z naszej ojczyzny ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że fotograf powiedział, że robiło u niego 17 osób dziennie nic nie znaczy. Po pierwsze to jak tak powie to siłą rzeczy będziesz go zawsze polecać innym do robienia zdjęć do loterii, bo od razu myślisz, że jak tyle tego zrobił to się świetnie na tym zna - zwykła reklama. Jakby powiedział, że robi pierwszy raz to pewnie byś go nigdy nie polecił ani na forum, ani w realu.

Jednak jakby to była prawda to w ciągu miesiąca zrobiło by u niego zdjęcie około 500 osób. A to tylko jeden fotograf. W Warszawie jest ich mnóstwo, więc by zaraz wyszło, że w samej stolicy zdjęcia robiło 50 tysięcy ludzi co nie wydaje się możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mikun - Warszawa jest niereprezentatywna - pół Polski się już tu zjechało. Nie wiem czy zauważyłeś, ale w tym roku od 01.10 ZTM jest przepełnione poza granice rozsądku. Swoją drogą faktycznie - rozmawiałem ze znajomą prowadzącą zakład fotograficzny na Al. Niepodległości (koło stacji Merto Pole Mokotowskie), która potwierdza to samo - w tym roku ilość zrobionych zdjęć do "wiz amerykańskich" w okresie około-loteryjnym wybitnie przerosła dotychczasowe średnie (dane empiryczne, acz zsubiektywizowane).

Odnośnie wysyłania na ostatnią chwilę/od razu na początku - w poprzedniej edycji mój znajomy wysłał dwa zgłoszenia - jedno zaraz po rozpoczęciu i drugie (żona) tuż przed zakończeniem przyjmowania zgłoszeń i... żadne nie zostało wylosowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, że to że jakiś zakład zrobił dużo zdjęc to o niczym nie świadczy. Ja robiłem zdjęcie w małym zakładzie - nie w centrum ale tez niedaleko stacji metra w sumie, zakład sie jakos nie reklamuje ani nic. Po zdrobieniu zdjęcia chyba jakos ostatni bo w poniedziałek rano zapytałem od tak na odchodnym czy sporo ludzi pytało i robiło zdjęcia do loterii - dziewczyna rzuciła mi właśnie taką odpowiedź. Nie mam pojecia czy sciemniała czy nei ale raczej nie miałąby chyba powodu. Skoro tyle osób robiło u niej zdjęcia to może jest to związane z tym że ktos u niej robił wcześniej i rozpuścił wici że został wylosowany - a naród polski chociaż religijny to zabobon kocha i ruszył do zakładu z nadzieją że adres ten przynosi szczescie.

No ale to co powiedziała mi Pani od zdjęcia widać że współgra z tym co napisał maciopa więc z jakiś względów może był w tym roku w wawie ruch w interesie. Cieżko mi powiedziec bo ja przebywam w Uk i przyjechalem akurat na tydzien do PL wiec nie wiem czy jakos loteria była tu reklamowana czy jak. No ale mamy dwie informacje z dwoch roznych zrodel ze ruch w interesie w tym roku wyjatkowo duzy byl. No ale finalnie to jak pisał sly twarde dane opublikowane pokażą jakie było zainteresowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...