Skocz do zawartości

Dv 2016 Rejestracja Od 1 Pazdziernika Do 3 Listopada 2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 502
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A ja jestem ciekawa ile osób zgłosiło się do loterii i nie ma w ogóle zamiaru wyjeżdżać. Albo ile osób chce wyjechać, ale nie jest świadomych kosztów i jak zobaczą, że mają przed rozmową płacić 891$ + 300 zł lekarz + koszt badań i szczepień za osobę to zrezygnują.

Są gdzies takie informacje jak to wyglądało w ubiegłych latach? W sensie ile z wylosowanych i zaproszonych na rozmowę osób w ogóle na tej rozmowie się nie pojawiło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekawa ile osób zgłosiło się do loterii i nie ma w ogóle zamiaru wyjeżdżać. Albo ile osób chce wyjechać, ale nie jest świadomych kosztów i jak zobaczą, że mają przed rozmową płacić 891$ + 300 zł lekarz + koszt badań i szczepień za osobę to zrezygnują.

Są gdzies takie informacje jak to wyglądało w ubiegłych latach? W sensie ile z wylosowanych i zaproszonych na rozmowę osób w ogóle na tej rozmowie się nie pojawiło...

jakie 891$ ? przed rozmową to koszta 330usd , lekarz 300+ szczepionki , krew i rtg to 88zl , zaswiadczenie o niekaralnosci 30 , odpis aktu urodzenia 33 no i zdjecia. po rozmowie 165$ zostaje

a takich danych nie ma ile osob nie przyszlo %) lepiej sie martwic mozna o niski nr cn niz o to czy wylosujesz bo jak wylosujesz z wysokim numerem i sie nie zalapiesz to dopeiero mozna sie zdenerwowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekawa ile osób zgłosiło się do loterii i nie ma w ogóle zamiaru wyjeżdżać. Albo ile osób chce wyjechać, ale nie jest świadomych kosztów i jak zobaczą, że mają przed rozmową płacić 891$ + 300 zł lekarz + koszt badań i szczepień za osobę to zrezygnują.

Są gdzies takie informacje jak to wyglądało w ubiegłych latach? W sensie ile z wylosowanych i zaproszonych na rozmowę osób w ogóle na tej rozmowie się nie pojawiło...

Ostatecznie to i tak nie ma znaczenia ile osób zrezygnowało/zrezygnuje bo za nich pójda ludzie z troche wyższymi numerami i nikt nic nie straci, poprawcie mnie jeśli się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konamb a jest wiele stron starych gdzie takie sa napisane oplaty :D a ze nikt tego nie aktualizuje to inna sprawa ;)


vega masz racje :) gorzej jak ktos zabral miejsce komus kto mogl byc wylosowany ;)

a oplaty aktualne sa tutaj podane

http://polish.poland.usembassy.gov/wizy/oplaty.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie 891$ ? przed rozmową to koszta 330usd , lekarz 300+ szczepionki , krew i rtg to 88zl , zaswiadczenie o niekaralnosci 30 , odpis aktu urodzenia 33 no i zdjecia. po rozmowie 165$ zostaje

a takich danych nie ma ile osob nie przyszlo %) lepiej sie martwic mozna o niski nr cn niz o to czy wylosujesz bo jak wylosujesz z wysokim numerem i sie nie zalapiesz to dopeiero mozna sie zdenerwowac

No właśnie nie wiem teraz skąd mi się to 891$ wzięło. :P

Ale w każdym razie ciekawa jestem ile osób nie jest świadomych opłat i przez to rezygnuje z rozmowy. ;) W sumie to nawet słyszałam od kogoś, że po wygraniu zielonej karty załatwiają Ci pracę i wynajem domu. :P Ciekawe czy ktoś w to rzeczywiście wierzy... ;)

Ogólnie ciekawa jestem ile osób sobie to inaczej wyobrażało niż jest naprawdę. Bo teoretycznie część pewnie nie zdaje sobie sprawy z tego ile zachodu i pieniędzy może kosztować taka przeprowadzka... Opłaty za rozmowę + badania, bilet lotniczy, wynajem lub kupno mieszkania, samochód (który pewnie prędzej czy później na miejscu będzie potrzebny), szukanie pracy. No chyba, że ktoś ma rodzinę/znajomych, którzy pomogą i jedzie praktycznie na gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakladam że jak ktoś chce wyjechac to raczej prawie wszystko wie przed wyslaniem zgloszenia w loterii ale cóz j/w czasem i glupi ma szczescie i sie trafia napewno tacy co nie maja o tym zielonego pojecia

bez czyjejs pomocy wszedzie by bylo ciezko czy to uk , szwecja czy usa, odległosc napewno jest dodatkowym utrudnieniem. rozmowa, badania zaswiadczenia to sie mozna zmiescic w 2tys , po rozmowie kolejne 165 dolarow , bilety nigdy tanie nie były wiec kazdy kto o tym marzy powinien sie z tym liczyc takze koszta wg mnie nie sa duze tym bardziej od momentu wynikow mozna sobie spokojnie na to odlozyc jesli komus na tym zalezy. zawsze mozna wziac kredyt :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...