Skocz do zawartości

Dv 2016 Rejestracja Od 1 Pazdziernika Do 3 Listopada 2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 502
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja uwazam, ze udzial w losowaniu powinien jednak kosztowac jakas symboliczna kwote, gdyz to wyeliminowaloby osoby, ktore biora udzial w loterii po prostu dla zabawy lub dla sportu i mimo wszystko przynajmniej posrednio zabieraja szanse na wygrana osobom, ktorym zalezy na wyjezdzie do Stanow. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymamy kciuki. My rok temu nawet nie spodziewalismy się ze wygramy, a jednak się udało za pierwszym razem. Namówiliśmy w tym roku parę osób z rodziny. W sumie wylosowani będą dopiero w połowie drogi, ale trzeba być dobrej myśli.

Pozdrawiamy

Miło usłyszeć, że komuś udało się za pierwszym razem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza loteria (20lat w styczniu minęło) chęć mieszkania w USA odziedziczyłem chyba po Świętej Pamięci Dziadku, który w latach 70/80 wyjechał zarobić do Bostonu na trochę.

Oglądając jedyne zdjęcie które przetrwało gdzie stoi na jakimś mega dużym parkingu, wokoło niego same amerykańskie stare auta, trzymając kożuchy do handlu, aż przechodzą ciarki, miejsca niestety nie udało mi się odnaleźć, już pewnie jest zmienione.

To coś siedzi we mnie, na forum zarejestrowałem się gdy jeszcze "marzyłem" o tym aby móc złożyć wniosek na loterię, dokładnie w lipcu 2011, i do dziś ten promyk nadziei jest we mnie, a może akurat. Powodzenia dla wszystkich, i oby się udało dla tych wszystkich którzy tak mocno w to wierzą jak ja, Pozdrawiam

Karol

wierze Ci mam, to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...