Skocz do zawartości

Dv 2016 Rejestracja Od 1 Pazdziernika Do 3 Listopada 2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 502
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Kurde, mnie się wiele razy przyśniło, że wygrywam miliony w totka i żyję sobie jak pączek w maśle... Szkoda tylko, że ani razu się to nie spełniło...

Ja nie gram w totka, jak pamięcią sięgam to raz lub dwa razy w życiu zagrałem. :)

Pierwszy raz wziąłem udział w tej loterii. Jak wygram (pochlastam się jeśli nie wygram :lol: ) to dopiero wtedy będę się martwił co dalej, czy w ogóle szansę wykorzystać :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie co ma być to będzie, powiem jedno na pewno w Polsce ciężko o lepsze życie, za granicą jest łatwiej to każdy ci powie, każdy z nas myślę ma masę ludzi co wyjechali i mają się dobrze, ale USA to nie chyba takie eldorado jak to każdy myśli, nie będę oszukiwał że gdy byłem pierwszy raz to praktycznie się zakochałem bo bardzo mi się podoba ale ja od losowania nic nie oczekiwałem, no udało mi się super. 30 czerwca mam rozmowę i wylatuję w lipcu, ale u mnie różnica jest jedna bo ja mam tam dużą część rodziny, która siedzi tam lata ma kto pomóc rozpocząć rozwinąć skrzydła i się osiedlić, gdybym nie miał nawet do kogo lecieć to chyba wybrałbym Anglię, dlatego trzymam za was kciuki ale dokładnie jak ludzie wyżej piszą nie uważajcie tego losowania jak wygranej na loterii, w USA żeby się dorobić powiem wprost trzeba zapie***lać ja pracowałem i tam za siedzenie dolarów nie dają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wierze ze wygram!!! wiara to dostawa a mialem tez sen nawet numer mi sie przysnil!

A co zrobisz jak zostaniesz wylosowany ale Twój numer CN będzie na tyle wysoki że możesz się nie załapać? Pamiętaj wylosowanie nie gwarantuje że GC będzie na Ciebie czekać :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety. Taka jest prawda, że nie każdy tam żyje na poziomie. Dlatego się dziwię ludziom bez konkretnego zawodu i bez języka, że tak marzą o tych Stanach. Ogólnie to wszędzie na świecie teraz nie jest kolorowo, sam mieszkam w Norwegii i co chwilę zdarza się tu jakiś kryzys większy lub mniejszy i od razu w pierwszej kolejności pracę tracą obcokrajowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co w polsce nie trzeba pracowac?wszedzie trzeba pracowac, nie robcie z siebie ciezko pracujacych. jak to usa takie zle to po co bierzecie udzial w loterii zostancie w polsce krainie malkiem i miodem plynacej a moze boicie sie potencjalnej konkurencji?

Wszędzie trzeba pracować ale w USA na pewno wiecej niz w PL. Ja to co chwila słysze, ze u rodziny długie weekendy, dodatkowe dni wolne koło dni świątecznych. Zawsze żartuje, ze w PL macie wiecej dni wolnych niz pracujących. Ktoś jest chory lub troszkę chorujący leci po zwolnienie, tutaj w USA na pol żywi do pracy starają sie dotrzeć. Juz o zostaniu po godzinach nie wspomnę gdzie w PL wszyscy starają w pracy dłużej niz minuty nie zostać. Oczywiście uogolniam. O wakacjach to juz nie ma co mowić, mało kto bierze miesiąc wolnego w USA, w PL jesli jest taka możliwość to dwa razy nie pytaj! Jest inna mentalność w stosunku do pracy w PL i w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...