Skocz do zawartości

Dv 2016 Rejestracja Od 1 Pazdziernika Do 3 Listopada 2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 502
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Czytanie ze zrozumieniem sie kłania( właściwie to bardziej samo czytanie). Napisałam, ze uogolniam.

Nie chce sie wdawac w dyskusje, bo kazdy ma swoje racje. Sprostuje jedynie, ze czytam i czytam ze zrozumieniem. Nie do konca zrozumialas moj przekaz. Piszac jak ponizej:

' 'w PLwszyscy staraja (sie) w pracy dluzej niz minuty nie zostac'

i uzywajac slowa 'wszyscy' uogolniasz juz na wstepie. A to, ze napiszesz po chwile ze nie uogolniasz, nie zaprzecza temu ze napisalas o wszystkich w Polsce.

To tak jakby powiedziec grupie bezrobotnych - wszyscy jestescie od dzis zatrudnieni - a po chwili dodac: ale oczywiscie nie uogolniam! Tylko jedna osoba z was :)

Ja pracowalem w Polsce i wiem jak realnia w Warszawie wygladaja, wiec jak ktos mi pisze ze w Polsce wszyscy staraja sie nie zostac w pracy dluzej niz minuty, a w USA wszyscy tacy pracowici, to noz mi sie w kieszeni otwiera (w przenosni). Bo jak nie mam o czyms pojecia, to o tym nie pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślicie że da się zalogować o tej 18??? wątpie, że mnie wylosują drugi raz, kiedy o tym nie myślałam, miałam kompletnie inne plany, wszystko w życiu mi się wywróciło do góry nogami, to wtedy mnie oczywiście wylosowali a teraz kiedy jest wszystko poukładane, kilka etapów zamkniętych, to pewnie nic nie wyniknie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...