Skocz do zawartości

Dv 2016 Rejestracja Od 1 Pazdziernika Do 3 Listopada 2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 502
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

i rok urodzenia oraz kod z obrazka

5h i 20 min do godziny "zero" :]

ja to bym jeszcze tak ze 4 lub 5 godzin dodala, bo jak caly swiat, iles tam milionow aplikantow, zacznie sie naraz logowac na tej stronie rowno o 18 to z pewnoscia bez problmow technicznych sie nie obejdzie:)

chyba spokojniej bedzie sprawdzic jutro albo pare godzin pozniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to bym jeszcze tak ze 4 lub 5 godzin dodala, bo jak caly swiat, iles tam milionow aplikantow, zacznie sie naraz logowac na tej stronie rowno o 18 to z pewnoscia bez problmow technicznych sie nie obejdzie:)

chyba spokojniej bedzie sprawdzic jutro albo pare godzin pozniej

wiadomo że spokojniej będzie sprawdzić jutro albo parę godzin później, pytanie kto wytrzyma :)

ja osobiście pierwszy raz biorę udział w loterii wizowej, podobnie jak moja dziewczyna więc tylko odliczam

do tej 18 godziny

powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez pierwszy raz biore udzial ale biore na chlodno .....bo inaczej chyba oszalalabym :)

sprawdze dzis albo jutro, w sumie umowilam sie wieczorem z kolezanka na winko i pogaduchy wiec najprawdopodobniej sprawdze pooozno albo jutro

patrzac na sytuacje z poprzednich lat, jak ciezko bylo w dniu wynikow sprawdzic swoj status, nie wiem czy chce mi sie spedzic caly wieczor przed kompem probujac sie ciagle logowac i tylko tracic nerwy.

jestem w pelni swiadoma ze szanse sa ok 1% a nawet pomimo wylosowania jest jeszcze drugi etap - czyli w zaleznosci od nadanego numeru trzeba bedzie czekac i nie wiadomo czy w ogole wize sie dostanie zanim do owego numeru dojdzie... dlatego biore to na spokojnie

staram sie tego za bardzo nie przezywac by potem w depreche nie popasc, co ma byc to bedzie, prawda? :) wiadomo ze losowanie sie juz odbylo, takze nasze nerwy niczego tu nie zmienia, to czy sprawdzimy dzis czy jutro czy za 3 dni tez absolutnie niczego nie zmieni

na poczatku zaraz po aplikacji przezywalam strasznie, po nocach nie spalam taka bylam podekscytowana, ale im wiecej czytalam, im wiecej sie wdrazalam w temat, to troche dalo mi to zimny kubel wody na glowe. dlatego teraz jestem spokojniejsza bo wylosowanie to tylko jeden z kolejnych etapow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce sie wdawac w dyskusje, bo kazdy ma swoje racje. Sprostuje jedynie, ze czytam i czytam ze zrozumieniem. Nie do konca zrozumialas moj przekaz. Piszac jak ponizej:

' 'w PLwszyscy staraja (sie) w pracy dluzej niz minuty nie zostac'

i uzywajac slowa 'wszyscy' uogolniasz juz na wstepie. A to, ze napiszesz po chwile ze nie uogolniasz, nie zaprzecza temu ze napisalas o wszystkich w Polsce.

To tak jakby powiedziec grupie bezrobotnych - wszyscy jestescie od dzis zatrudnieni - a po chwili dodac: ale oczywiscie nie uogolniam! Tylko jedna osoba z was :)

Ja pracowalem w Polsce i wiem jak realnia w Warszawie wygladaja, wiec jak ktos mi pisze ze w Polsce wszyscy staraja sie nie zostac w pracy dluzej niz minuty, a w USA wszyscy tacy pracowici, to noz mi sie w kieszeni otwiera (w przenosni). Bo jak nie mam o czyms pojecia, to o tym nie pisze.

Jezu, ile będziemy to ciagnąć! Napisałam, ze uogolniam. Nigdzie nie ma, ze nie uogolniam. Jesli przeczytasz poprawnie, to zobaczysz, ze jest napisane " wszyscy....." i " oczywiście uogolniam" nie wiem skąd wzięło ci ze, ze nie uogolniam! Dlatego użyłam słowa wszyscy a następnie dodałam, ze uogolniam,.To ze sobie dodałeś w głowie slowo - NIE to nie znaczy, ze było tak napisane.

Moze skończymy juz ten temat, bo spamujemy. Ty sobie gdzieś tam słowo - nie- widzisz, którego nie ma, ale niech ci bedzie. Oczywiście zgadzam sie z Toba, ze każdy ma swoją racje, inne doświadczenia i inne odczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...