Skocz do zawartości

Dv 2016 Rejestracja Od 1 Pazdziernika Do 3 Listopada 2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Trzymamy kciuki. My rok temu nawet nie spodziewalismy się ze wygramy, a jednak się udało za pierwszym razem. Namówiliśmy w tym roku parę osób z rodziny. W sumie wylosowani będą dopiero w połowie drogi, ale trzeba być dobrej myśli.

Pozdrawiamy

zazdroszcze , gdybym ja wylosował za pierwszym razem to juz by mnie tu nie było ze 2 lata :((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 502
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ja tez mam nadzieje ze wygram w europie ciezko o wszystko, nienawidze jej. jak nie wylosuje to nie wiem co

Dzięki takim postom można wyrzucić kalendarz bo wiadomo, że jest koniec kwietnia, początek maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uzależniajcie całego swojego życia od jednego losowania, w którym szanse są takie, jakie są.

Nie traktujcie tego, jako sprawę życia i śmierci.

Inaczej sami narażacie się na rozczarowanie.

Dokładnie. Niektórzy na tym forum mają chyba "American dream" każdej nocy. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja tez się w tamtym roku nastawiałam i było mi bardzo przykro jak weszłam na strone i była informacja ze niestety nie wylosowalam. Dlatego w tym roku nie nastawiam sie, w ogole to postanowiłam we wtorek jeszcze nie sprawdzać tylko w środę na spokojnie, jak juz emocje na forum trochę opadną i bedzie mozna bez stresu sie zalogować. A jak nie wygram to trudno, świat sie przecież nie zawali a do USA przecież polecę i tak juz za miesiąc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...