Skocz do zawartości

Niepełnosprawny come back


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ok juz rozwiazalem problem :. w szkole wpisalem niedotyczy a w rubryce Occopation wpisalem "na rencie socjalnej" :) i tym oto sposobem mam juz przygotowany wniosek do wydrukowania :]

wizyta na czwartek 10 am :> nerwy powoli zaczynaja dawac znac o sobie..

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Witam Witam :lol:

Wczorajszego dnia okolo godziny 10 mialem interview w sprawie wizy turystycznej w Konsulacie Generalnym w Krakowie umieszczonym na strasznie malej uliczce ktorej szukanie zajelo mi dobre 10 minut caly czas jezdzilem w kolko i nie moglem zalapac gdzie to moze byc :| pierwsze wrazenie to masa ludzi! przyjechalem tam okolo godziny 7 rano i w sumie niepotrzebnie tak wczesnie mimo tego jednak masa ludzi.. 100 bedzie malo :/ ludzie wchodzili do konsulatu wychodzili a tych po drugiej stronie ulicy gdzie ja wtedy obecnie sie znajdowalem (pod daszkiem :D )w ogole nie ubywalo ba wrecz przeciwnie moglbym powiedziec :| starsi mlodsi w srednim wieku .. kolejna sprawa bardzo fajna sprawa ze jest tam ktos kto mowi co jest zle we wniosku i tez to ze jest zaraz obok konsulatu mozliwosc wydrukowania sobie wniosku elektronicznie i zdjecie zrobic.. osobiscie nie korzystalem z tego i nie wiem jaki cennik tam obowiazuje ale mysle ze jest to przydatne.. poza tym to miejsce to bar :D:lol: mozna w spokoju "obsaczyc" browarka :lol: no moze nie w spokoju ale obsaczyc z pewnoscia :D poza tym DS 157 sa bezplatnie z tego co widzialem umieszczone na stojaczku obok wejscia do konsulatu :> mialem szczescie z parkowaniem samochodu bo zaraz za barierkami ktore sa na obydwoch koncach ulicy.. oczywiscie z racji mojego wozu przejazd przez bramke ale ta od wykrywania metalu w konsulacie piszczalo jak diabli :D ale panowie pzymkneli oko :P hehe problem pojawil sie w samym dojsciu juz na interview bedac w budynku bo jest to na gorze ale szybko problem sie rozwiazal osoba ktora ze mna byla skoczyla do gory poprosila na dol i wszystko odbylo sie na dziedzincu :P zeszla bardzo powtarzam BARDZO mila Pani (blondynka okolo 30 lat) musialem chwile czekac przy okienku bo cos tam sprawdzala kolejno po tym poprosila mnie o polozenie dwoch fingerow wskazujacych both hands na tym malutkim box lezacym z mojej lewej strony na tym maly parapeciku pod okienkiem :P polozylem sprawdzila mnie i zadala pare pytan w sumie pytania byly takie jak we wniosku no ale coz jak pyta to odpowiem :P pytala do kogo jade, kim ta osoba jest dla mnie jak dlugo chce zostac oraz czy bylem juz w USA poczym taka mala szparka pod oknem wyszedl taki maly bloczek z jakas pomaranczowa naklejka :P i pani podala mi instrukcje ze mam podejsc na stanowiska DHL'u podac adress i na ten adress mi wysla paszport z wiza :] normalnie myslalem ze kacikami ust poprzecinam sobie oboje uszu z zadowolenia :P no ale Udalo sie! mysle ze moze w poniedzialek gora we wtorek bede mial goscia w domu , pana kuriera a moze kurierke :> :P swoja droga ciekawe na ile dostalem.. no nic w kazdym badz razie przyjechalem z Krakowa moge powiedziec ze Wygrany :)

teraz tylko czekac do pazdziernika i spierniczam na podboje US :P

swoja droga nie wiem byc moze to wywolane tym ze jestem na wozku jednakze spotkalem sie z bardzo mila"obsluga" masakra poprostu szok :| bylo bardzo milo i bez przesadzania obsluga byla mila w sam raz bez zbytniej "troski" czy tez jakihs dziwnych spojrzen "spod ramienia" bylo super ;)

Pozdrawiam i Zycze wszystkim starajacym sie powodzenia !

Marcin..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko Kurier "przypelznie" do mnie z magiczna przesylka odbiore ja i otrzasne sie po szoku jaki doznam pewnie przegladajac paszport oraz zawartosc tego co napisane bedzie na wizie(pytanie tylko czy szok bedzie pozytywny czy negatywny) zaraz po tym obiecuje poinformowac Was o tym na jak dlugo dostalem :)

Pozdrawiam!

Melasia ktorego sie Wybierasz? ja dzisiaj dostalem nieciekawa na swoj sposob wiadomosc ;) na temat biletu otoz wybieram sie 24 pazdziernika a powrot chce na 19 grudnia, lecim AA no i w sumie w tamta strone locik zapowiada sie w miare szybki jak sadze.. jedyna przesiadka w londynie caly lot teoretycznie trwac bedzie 12 godzin no ale powrotny lot wlasnie 19 zapowiada sie calkiem niezle :lol: ze wzgledu na zarezerwowane bilety wiekszosc z racji tego ze sa swieta wiele lini jest przepelnionych i nie ma wolnych miejsc.. zatem moj lot powrotny bedzie trwal bagatela 3 dni!(oczywiscie poprosilem zeby sprawdzali w miedzy czasie czy nie ma lepszych polaczen itp.) a trasa bedzie wygladala tak NY --> Toronto --> Londyn --> Helsinki --> Warszawa :lol::D:D jak zawsze chcialem sie przeleciec samolotem tak teraz bede prosil chyba zeby mnie juz wysadzili :P

Trzymajcie Kciuki zeby znalezli cos "szybszego" bo masakra :D

Pozdrawiam Serdecznie!

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar leciec na samym poczatku pazdziernika lub jak sie uda pod koniec wrzesnia i chce leciec na pol roku, bilet tez mysle sobie teraz rezerwowac tyle ze nie wiem na jaki dzien, wiec moze zrobie poczatek pazdziernika, tyle ze nie wiem czy pozniej jak cos moge date zmienic wylotu, moze wy wiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melasiu,

Prosze Cie, blagam... zadalas juz to pytanie, zalozylas nawet watek na ten temat, nie powtarzaj sie, bo robisz balagan. :)

To jest temat Marcusa i niech on sie nie stanie nagle czatem, bo szkoda by bylo. Jezeli mozesz pokazac, ze jest w Tobie choc troche cierpliwosci, to po prostu poczekaj - dostaniesz odpowiedz i na swoje pytanie. Easy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...