Skocz do zawartości

"busem Przez Świat"


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

dali rade :)

raz ze mieli odwage i checi ,do tego poznali osoby ktore im pomogly dajac im czas swoj :)

Mimo wszystko. Wybieranie się w droge gratem, który niemal natychmiast się rozlatuje jest trochę mało odpowiedzialne. Nie można liczyc wyłącznie na czyjas litość i pomoc w przypadku gdy przyczyna klopotow nie jest jakies nieszczęśliwe zdarzenie tylko zalosna niefrasobliwosc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebys widzial jakie graty jezdza po Californi! Przenoszac sie tu mialam obraz wypasionych sportowych fur, a tu szok. Owszem sa, albo sliczne Tesle, ale sporo jest starych gruchotow, a jak nowe to czesto pukniete, zderzak wisi. Czasami mam ochote cykac fotki, bylaby niezla kolekcja.

Moze to CaliSpirit ale takie busiki sa tu bardzo modne, jezeli droga nie jest pusta to zawsze ktos pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebys widzial jakie graty jezdza po Californi! Przenoszac sie tu mialam obraz wypasionych sportowych fur, a tu szok. Owszem sa, albo sliczne Tesle, ale sporo jest starych gruchotow, a jak nowe to czesto pukniete, zderzak wisi. Czasami mam ochote cykac fotki, bylaby niezla kolekcja.

Moze to CaliSpirit ale takie busiki sa tu bardzo modne, jezeli droga nie jest pusta to zawsze ktos pomoze.

Wszedzie jezdza gruchoty bez lamp, zderzakow ale gdy taki truposzczak padnie to farmer, czy inny uzytkownik ma do domu kilkanascie a nie kilka tysiecy mil..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam, andy, przeciez to dorosli ludzie i wiedzieli, ze najwyzej zezra ich kojoty ;) co za roznica ile jestes od domu, zawsze znajdzie sie jakies wyjscie z sytuacji.No, najwyzej kojoty beda najedzone ;)

A tak btw. teraz powstaje taki projekt http://polakpotrafi.pl/projekt/maluchem-dookola-usa ciekawe jak im wyjdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie interesująco jak pojadą w gorętsze miejsca - on ma silnik chłodzony powietrzem i nawet w chłodnej Polsce jeździli kiedyś z uchylona klapa z tylu. Osobiście bym się nie odwazyl...

o tym samym debatowalam wczoraj z moją znajomą. Jestem ciekawa jak to wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...